Бердичівлянки отримали штраф за лазню — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівлянки отримали штраф за лазню

Протокол за утримання в неналежному стані лазні та прилеглої до неї території склали працівники КП «Бердичівкомунсервіс» 21 липня на двох бердичівлянок. Жінки, хоч і не знали, чи вийде, бо мали від’їжджати з міста і на руках у них були куплені квитки, все ж з’явилися на засідання адміністративної комісії. Щоправда протокол підписувати вони не стали і пояснення письмові також не надавали, але частково за них на засіданні це зробив голова комісії Сергій Онофрійчук.

Виявляється, що у 2005 році ці дві жінки придбали приміщення бувшої заводської лазні по вулиці Газопровідній, 11. Воно було у комунальній власності, тривалий час не експлуатувалося, а тому бердичівлянки захотіли не змінювати його цільове призначення і облаштувати там лазню.


Минуло немало років до цього часу, але приміщення знаходиться в неналежному стані, територія біля нього поросла чагарниками, туди всі, кому не лінь, виносять і викидають сміття, та й збирається там не найкращий контингент.


Зрозуміло, що просто так у потрібний час та у потрібному місці інспектори з благоустрою самостійно не ходили і швидше за все, хтось повідомив їх про це приміщення. Але мова йде про те, що власники і справді повинні були доглядати за тим, що вони придбали, а не доводити до такого стану.


Самі жінки запевняють, що їхнім є лише приміщення і вони його купували, а територію – ні, і коли вони хотіли землю оформити, то нібито міська влада не дала їм цього зробити. Проте голова комісії зазначив, що з моменту купівлі пройшло багато років і за весь цей час жінки нічого не робили, а земля згідно нового законодавства теж належить їм і її потрібно оформлювати.


Стосовно ж того, чому таке занедбане приміщення, то власниці розповіли, що свого часу і справді планували зробити там лазню, але всі плани їм перебила «Лагуна», котра розташована неподалік і має власну об лаштовану лазню. Згодом жінки виставили приміщення на продаж і вони б робили, мовляв, там щось, якби було фінансування.


Натомість сусіди інспектору з благоустрою розповіли, що цим питанням керують діти жінок і начебто хочуть все ж таки зробити ту лазню. Тоді ж і виникло у членів адміністративної комісії логічне питання, чому тоді не доглядають за власністю і додали, щоб жінки позабивали зруйновані двері та вікна, аби обмежити доступ, позрізали дерева та зарослі, привести все до ладу. На це за проханням так званих «правопорушниць» часу дають 2 тижні.


Протоколів було складено аж два, адже власників двоє. Попереджень за порушення правил благоустрою міста згідно ст. 152 КУпАП немає, є штраф від 340 до 1360 гривень. Для підприємців такий штраф є, звісно ж, більшим, але протоколи були складені на громадянок. Спільним рішення членів адміністративної комісії бердичівлянок оштрафували на 680 гривень кожну.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.