Борис Гребенщиков заспівав біля головної святині Бердичева. Відео — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Борис Гребенщиков заспівав біля головної святині Бердичева. Відео

05 вер. 2019 Власкор

Відомий музикант та філософ Борис Гребенщиков 4 вересня дав повноцінний концерт у Житомирі на концертному майданчику «Ракушка» та зіграв кілька пісень на вулиці Михайлівській.

Лідер групи «Акваріум» восени відзначив 65-річний ювілей і хотів провести з цього приводу великий тур по містах України. Але тур перенесли, і лише цим літом українці змогли побачити Гуру психоделічної пісні вживу.


Він не змінив своїм традиціям, і в кожному з міст, де виступав з концертами (Херсон, Вінниця, Бердянськ тощо), показував перехожим невеличкі вуличні виступи.


І хоча в Бердичеві концерт Гребенщикова не був запланований, він все ж не зміг втриматися, щоб не заспівати на фоні нашої величної архітектурної пам’ятки – Кляштору Босих Кармелітів. Запис цієї пісні було розміщено на офіційній сторінці музиканта у мережі «Фейсбук».

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.