Численні вітання та подарунки приймали бердичівські рятівники. Фото — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Вересня

  • vistavka800

Численні вітання та подарунки приймали бердичівські рятівники. Фото

Їхня професія завжди і повсякчас є напрочуд ризикованою, небезпечною та непередбачуваною, але разом з тим – дуже важливою, необхідною і спрямованою не лише допомагати людям, а й рятувати їхні оселі і найголовніше - життя. Вони без вагань обрали цю роботу, аби у потрібний момент оперативно зреагувати та захистити, виконати свій обов’язок у будь-який час доби.

Часто-густо у боротьбі зі стихією вони наражають і себе на небезпеку, але завдяки злагодженій роботі рятівників кожна людина, від малого до дорослого, завдячує представникам цієї професії власним благополуччям, здоров’ям і життям. І ці щирі слова вдячності та найкращі побажання щороку 17 вересня, у День рятівника України, приймають пожежники, працівники аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питання загальнодержавної важливості.


У нашому місті вже стало доброю традицією кожного року в актовому залі Бердичівського МРВ УДСНС організовувати урочистості з нагоди Дня рятівника і вітати мужніх та відважних чоловіків, а також і прекрасних жінок із професійним святом. Це ще одна гарна нагода для рятівників зібратися колективом у теплій приємній атмосфері, поспілкуватися, почути багато приємних слів про свою щоденну роботу і, звісно ж, отримати подарунки.


І сьогодні таку почесну місію – привітати, нагородити і подарувати – виконали представники міської та районної влади, голови, заступники та помічники голів об’єднаних територіальних громад Бердичівського району, керівники підприємств та організацій. Численні грамоти, подяки та відзнаки отримали бердичівські рятівники, повторюючи традиційне «Служу українському народу». Не менш приємними моментами стало і вручення подарунків, яких цього дня також було багато, включаючи і новину про додаткове фінансування установи з міського бюджету для підкріплення матеріальної бази.


Традиційно, пісенні вітання лунали на адресу рятівників від артистів міського Палацу культури, які дарували нестримний заряд енергії, гарний настрій і можливість хоча б ненадовго відпочити від роботи. А в кожному сказаному почесними гостями свята слові звучали щирі побажання міцного здоров’я, здійснення усіх задумів, світлих і сонячних днів, сповнених новими життєвими перемогами, і якомога менше тривожних викликів.

svyato ryativniki1

svyato ryativniki2

svyato ryativniki3

svyato ryativniki4

svyato ryativniki5

svyato ryativniki6

svyato ryativniki7

svyato ryativniki8

svyato ryativniki9

svyato ryativniki10

svyato ryativniki11

svyato ryativniki12

svyato ryativniki13

svyato ryativniki14

svyato ryativniki15

svyato ryativniki16

svyato ryativniki17

svyato ryativniki18

svyato ryativniki19

svyato ryativniki20

svyato ryativniki21

svyato ryativniki22

svyato ryativniki23

svyato ryativniki24

svyato ryativniki25

svyato ryativniki26

svyato ryativniki27

svyato ryativniki28

svyato ryativniki29

svyato ryativniki30

svyato ryativniki31

svyato ryativniki32

svyato ryativniki33

svyato ryativniki34

svyato ryativniki35

svyato ryativniki36

svyato ryativniki37

svyato ryativniki38

svyato ryativniki39

svyato ryativniki40

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.