У Бердичеві фахівці провели семінар на тему патронатства — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві фахівці провели семінар на тему патронатства

19 вер. 2019 Бердичівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

16 вересня 2019 року директор Бердичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Продеус О.В. та провідний фахівець із соціальної роботи БРЦСССДМ Присяжнюк В.О. провели черговий інформаційний семінар «Патронат на дитиною – інноваційна форма сімейного виховання» в Міському центрі зайнятості для громадян, які перебувають на обліку по безробіттю.

В ході заходу присутні були ознайомлені з поняттями «патронат над дитиною», хто може стати патронатним вихователем, права та обов’язки патронатних вихователів, термін перебування під патронатом та грошове забезпечення.


Наприкінці заходу спеціалісти Центру надали присутнім інформаційні листівки та буклети «Патронат над дитиною: запитання та відповіді», «Сімейний патронат в Україні».


Робота у даному напрямку триває…

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.