Проблема з торговим центром та небезпечне перехрестя змусили бердичівлян звертатися до міської влади — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Проблема з торговим центром та небезпечне перехрестя змусили бердичівлян звертатися до міської влади

Дещо дискусійним видалося для членів комісії з безпеки дорожнього руху, що проходило, нагадаємо, у середу, 25 вересня, звернення жителів вулиці Луппова, 4 щодо обмеження руху транспортних засобів зі сторони цієї вулиці і вулиці Театральної, встановлення знаку «Рух вантажних автомобілів заборонено» та можливості розміщення додаткового штучного елементу обмеження швидкості на цьому відрізку дороги. 

Мова йде про територію за ТЦ «Бальзак», де є заїзд. Зі слів жителів двоповерхового будинку, розташованого поруч, і вдень, і вночі з вулиці Луппова їдуть великовантажні автомобілі. Люди просять, щоб легкові не літали швидко, а вантажним заборонити там заїзд і нехай заїжджають з вулиці Європейської на вулицю Театральну, розвантажуються і назад так само їдуть.


Члени комісії зазначили, що у цьому торговому центрі купа торгових відділів і транспорту потрібно розвантажуватись, та й швидкість там не можна перевищити аж ніяк. Знак заборони встановлювати немає сенсу, адже згідно правил дорожнього руху, якщо автомобіль обслуговує підприємство, то він має право заїхати для завантаження і розвантаження товару. Поліція, у разі наявності у водія товарної накладної, не може ніяк його покарати, бо це не буде порушенням. Як вихід із ситуації вирішили встановити на тій ділянці «лежачий поліцейський», встановити знаки, які інформують про наявність штучного елементу обмеження швидкості, знак швидкості не більше 20 км/год тощо, аби хоча б частково вирішити проблему людей.


Про ще один «лежачий поліцейський», точніше про можливість його встановлення, говорили на зсіданні, розглядаючи звернення жителів вулиці Інтернаціоналістів. Додатковий штучний елемент обмеження швидкості вони просять встановити на перехресті вулиць Інтернаціоналістів і Березневої біля будинку №48. Заступник міського голови Сергій Онофрійчук пояснив присутнім дану ситуацію. Коли там не було дороги взагалі, то питання це не піднімалося. Як тільки почалося будівництво дороги, був зроблений асфальт і одразу ж встановлено 2 «лежачих поліцейських», прийшли інші люди і захотіли, аби і біля них були такі обмежувачі швидкості, згодні навіть і за свій рахунок їх встановлювати. Людей вислухали, але, як було сказано на засіданні комісії, біля кожного будинку їх не зробиш, тим більше, що там є тротуар, по якому можна ходити. Двох обмежувачів уже достатньо, а згідно ДСТУ є певні вимоги до їх встановлення і просто так за бажанням понаставляти їх не можна. А діти якщо хочуть гратися і кататися на дорозі, то для цього є майданчики і тротуар, тому одностайно, і поліція таке рішення підтримала, таку пропозицію було відхилено.


Підтримано, але дещо у видозміненому варіанті, і прохання жителів вулиць Ново-іванівська та О. Венгера. Там розташоване, дійсно, небезпечне перехрестя, на якому не так давно трапилася смертельна ДТП і дорожній знак «Дати дорогу», який був раніше, замінили на знак «Стоп», який зобов’язує обов’язкову зупинку транспортного засобу. Проте частіше всього, як стверджують бердичівляни, водії, а особливо з моменту, коли поклали новий асфальт і дорога стала доброю, чомусь другорядну вулицю приймають за головну і женуться, незважаючи на знак. У зверненні люди просять встановити штучний елемент обмеження швидкості», аби хоч якось налагодити ситуацію на цьому перехресті. Поспілкувавшись, обговоривши всі можливі варіанти, комісія прийняла рішення, що «лежачі поліцейські» там встановлювати не потрібно, тим більше, що це перехрестя, а нанести дорожню розмітку у вигляді стоп-лінії та додатково встановити дорожні знаки. Насамкінець було додано, що зробити це потрібно якомога швидше, аби, не дай бог, на цій ділянці не трапилося дорожньо-транспортної пригоди.

bezpeka rukhu1

bezpeka rukhu3

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.