На Бердичівщині змагаються собаки з усіх тюрем України — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На Бердичівщині змагаються собаки з усіх тюрем України

Вчора відбулось відкриття V всеукраїнських змагань з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України в Державній установі Райківській виправній колонії 73 с. Райки

 


В змаганнях взяли участь вісімнадцять кращих кінологів кримінально-виконавчої служби, які представляють шість команд міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
Триватимуть змагання до завтра, і в 16.00 в п’ятницю відбудеться нагородження переможців.

 


Для інформації: кінологічна служба Державної кримінально-виконавчої служби України є однією з найбільших серед правоохоронних органів і налічує понад 1500 собак, з яких майже 600 розшукових.
Фото зі сторінки у Фейсбук
Майї Семенюк

dog3

dog4

dog5dog6

dog7

dog8

dog9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.