Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Знайдено решти солдата, який визволяв Бердичів від німців

Чергові новини про пошук солдатів, які загинули у період Другої світової війни та не були поховані у ті часи рідними, а залишалися всі ці роки безвісти зниклими, з’явилися у соціальній мережі «Фейсбук» на сторінці Історико-патріотичного об’єднання «Пошук».

Ці люди ось вже не один рік проводять пошукові роботи в Житомирській області, знаходячи неймовірно велику кількість тих загиблих бійців, місця загибелі та можливого поховання яких були невідомими для їхніх рідних.

На жаль, не завжди вдається ідентифікувати особу солдата через або відсутність медальйону, або його пошкодження, або відсутню інформацію в ньому. Такі воїни назавжди залишаються невідомими. Але є й ситуації, коли знайдені разом із рештками солдатів медальйони збереглися і можуть надати інформацію про особу загиблого. Тоді рештки солдата повертаються на рідну землю і в його родини є шанс поховати вдома рідну для них людину.


Цього разу група Історико-патріотичного об’єднання «Пошук» відпрацьовувала інформацію, надану від колег з Бердичева. Що вдалося дізнатися та знайти, написано у дописі, розміщеному на сторінці об’єднання:
«23 жовтня група відпрацювала інформацію від наших колег з Бердичева.


Результатом виїзду став знайдений солдат РСЧА, який загинув у липні 1941-го року при спробі відбити місто Бердичів у німців. При солдаті була каска СШ-36, протигаз, декілька монет та медальйон типу ладанка зразка 1925 року. На жаль, стан ладанки не залишає шансів встановити ім'я воїна, так як вона дуже пошкоджена часом».

soldat rscha1

soldat rscha2

soldat rscha3

soldat rscha4

soldat rscha5

super cina

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.