Бердичівська організація ветеранів зібралася на звітно-виборчу конференцію — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Бердичівська організація ветеранів зібралася на звітно-виборчу конференцію

Ранком вівторка в актовій залі Бердичівської міської ради було людно й гамірно. А ще – весело і музично, адже XI звітно-виборчу конференцію Бердичівської міської організації ветеранів, на яку і прийшли сивочолі бердичівляни, розпочав народний аматорський хор ветеранів, піснями вітаючи усіх присутніх.

Голова організації Сергій Железняк розпочав конференцію з того, що з 248 попередньо обраних первинними ветеранськими організаціями делегатів з’явилося 214 осіб. Також прийшли міський голова, його заступники, секретар міської ради, начальники управлінь, було запрошено і керівників приватних підприємств Бердичева, бюджетних установ та організацій.


Найперше перед офіційним початком роботи конференції присутні вшанували пам’ять активістів ветеранського руху, який пішли з життя за звітній період. Їх усіх було названо поіменно. Далі виданими мандатами делегати голосували за уведення до складу Президії осіб з числа присутніх, які і зайняли відповідно свої місця.


Після цього розпочався розгляд питань порядку денного звітно-виборчої конференції, яких налічувалося п’ять. Зокрема, це звіт голови ради міської організації ветеранів України за період роботи з жовтня 2015 по жовтень 2019 року, звіт про роботу ревізійної комісії, вибори ради міської організації ветеранів України, вибори ревізійної комісії та вибори делегатів на обласну звітно-виборчу конференцію.


Міський голова ж після звітних виступив привітав делегатів із 75-ою річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників, а також вніс пропозицію, яку одноголосно підтримали присутні, щодо присвоєння звання «Почесного громадянина м. Бердичева» учаснику Другої Світової війни, бердичівлянину Івану Привалову.


Насамкінець варто зазначити, що до початку звітно-виборчої конференції стало відомо, що голова міської організації ветеранів, 89-річний Сергій Железняк виявив бажання полишити займану ним протягом 12 років посаду та піти на заслужений відпочинок у зв’язку зі станом здоров’я. Проте ветерани не відпустили того, хто сумлінно і добре опікується організацією, а тому проголосували за те, щоб чоловік наступні 4 роки продовжував її очолювати.

veterany1

veterany2

veterany3

veterany4

veterany5

veterany6

veterany7

veterany8

veterany9

veterany10

veterany11

veterany12

veterany13

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.