Завідувач комунальної аптеки Бердичева прозвітував і пішов з посади — РІО Бердичів

Середа, 27 Трв

  • Бердичівський Базар

Завідувач комунальної аптеки Бердичева прозвітував і пішов з посади

Таке рішення чоловік самостійно прийняв, і про це до засідання виконавчого комітету, напевно, знало не так багато людей. Але після кількаразового повторювання фрази «більше я за цією трибуною стояти вже не буду» під час звіту про роботу комунальної установи за 9 місяців 2019 року усім присутнім стало зрозуміло, що Іван Вербівський йде на заслужений відпочинок.

Робота комунальної аптеки №86, якою багато років керує чоловік, за цей рік зазнала чимало позитивних змін, що полягають у зростанні доходу, підвищенні рівня конкурентоспроможності, вдосконаленні навиків у галузі надання послуг населенню. Адже аптека однією з перших підписала договір із Національною службою здоров’я України і почали працювати з відпуском за електронними рецептами за програмою «Доступні ліки» на території Бердичева. А взагалі, яка б програма не відкривалася, які б інновації не впроваджували, цей заклад був одним із перших. Більше 37-ми років він працює у статусі комунального підприємства, керується законодавством у своїй діяльності, основною метою якої є забезпечення населення і закладів охорони здоров’я лікарськими засобами і виробами медичного призначення з метою отримання прибутку. Предметом діяльності є роздрібна торгівля лікарськими засобами, предметами санітарії, особистої гігієни, виробами медпризначення, лікарськими травами тощо, в тому числі і для пільгових категорій населення. Одним із основних підвидів діяльності підприємства є забезпечення населення і лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я міста Бердичева наркотичними речовинами, психотропними засобами, які включають в себе придбання, зберігання, реалізацію і навіть знищення таких речовин і засобів.


Структура підприємства включає в себе аптеку, яка знаходиться по вулиці Житомирській, 10/6, та аптечний пункт, розташований у приміщенні сімейної амбулаторії №4 по вулиці Червоній, 14. За 9 місяців 2019 року обслуговуванням закладу скористалося більше 88 тис. громадян, медикаментів і лікарських засобів відпущено на суму у 3 млн. 606 тис. 400 грн., окремим категоріям населення відпущено медикаментів згідно 35 тис. пільговим рецептам у відповідності до програм, витрати на які відшкодовуються повністю і частково з міського та інших бюджетів на суму у 4 млн. 059 тис. грн.. Валовий дохід підприємства склав 7 млн. 995 тис. грн.


Фонд заробітної плати за даний період склав 595 тис. грн.. Сплачено до бюджету 100, 7 тис. грн.., військовий збір – 9,1 тис. грн., єдиний внесок – 124,5 тис. грн. В колективі працює 12 осіб, хоча, за словами завідувача, навантаження на аптеку напрочуд велике, враховуючи різноманітні нові програми. Заборгованості по зарплатні працівникам і по податкам відсутні.


Розмір дебіторської заборгованості за відпущення населенню медикаментів та виробів медичного призначення станом на 31.09 становить 137,6 тис. грн.., розмір кредиторської заборгованості за отримані медикаменти та вироби медичного призначення за цей період становить 537,4 тис. грн. З 1 квітня комунальна аптека бере участь та фактично здійснює реалізацію медикаментів населенню по електронним рецептам відповідно до програми «Доступні ліки» і Національній службі здоров’я України відшкодовано за 6 місяців 545,7 тис. грн.
Підприємство реалізувало за звітний період також ряд програм, що фінансуються з місцевого бюджету, на суму 2 млн. 806,1 тис. грн. та районного бюджету на суму 707,6 тис. грн., адже аптека обслуговує не тільки місто, а й район. Причому до аптеки приїздять за наркотичними засобами тощо і з Любара, Чуднова та Ружина, бо у них немає ні однієї державної аптеки та потрібних засобів для допомоги і своєчасного лікування хворих.


Наприкінці свого виступу Іван Вербицький зазначив, що хоч нового керівника і обиратимуть на конкурсній основі згідно чинного законодавства, але він хотів би, щоб ця людина продовжила так само йти у ногу з часом, реалізовувати програми, не знижувати темпи і не змінювати щось, що могло б зашкодити ефективності роботи аптеки. А найголовніше, про що просить чоловік, це аби колектив, який працює нині, не змінювали, а залишили у такому ж складі.


Міський голова подякував Івану Вербицькому за його роботу, відповідальність, професіоналізм і що приділяв багато уваги на те, щоб підприємство розвивалося, працювало на високому рівні і було одним з найкращих. Чоловіку вручили символічних 7 троянд і подяку, а присутні не лише аплодували, а й сказали багато теплих слів про цю чудову людину, побажавши міцного здоров’я і гарного, спокійного заслуженого відпочинку.

vykonkom1

vykonkom2

vykonkom3

vykonkom4

vykonkom5

vykonkom6

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.