Логотип і слоган Бердичева створить молодь міста — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Логотип і слоган Бердичева створить молодь міста

15 лист. 2019 З Офіційного порталу міста Бердичева

Старт на диджиталізацію у Бердичеві взято. Домальовуються останні штрихи у впровадженні оновленого міського сайту, триває перезавантаження у стосунках «місто-соціальні мережі».

А нещодавно Роман Левицький та Юлія Лефтер - керівники робочої групи з впровадження диджиталізації, створеної розпорядженням міського голови Василя Мазура - зустрілися з молодими містянами.

Про це розповідає Офіційний портал міста Бердичева.

Мета: залучити останніх до створення «фірмового» образу Бердичева – айдентики, що, з-поміж іншого, передбачає розробку логотипа міста, його слогана, визначення підходящих шрифтів та кольорової гами, що використовуватимуться як у різного роду рекламній продукції, так, можливо, і в офіційних документах, спеціальній атрибутиці тощо.

Спікерами на обговоренні виступили керівник рекламної агенції Роман Тарасюк та краєзнавець Анатолій Горобчук: перший мав зорієнтувати присутніх у тому, що, власне, являє собою айдентика, які її складові, на що треба робити головні ставки в їхній розробці і без чого ніяк не обійтися, якщо прагнеш досягти справжнього ефекту. Пану Анатолію визначалася роль того, котрий наштовхне на все (події, традиції, постаті тощо), що може послугувати символами Бердичева, тими «фішками», без яких важко уявити собі це місто.

Що й казати: тим, хто візьметься за розробку айдентики, буде над чим подумати і що вмикати всередині. Насамперед, формулюватимуть головну ідею, яка має бути потужною та яскравою. Прагнеш добитися успіху? Визначись із цільовою аудиторією – на кого розрахований твій задум. Що ти хочеш донести, припустимо, молоді, туристам чи інвесторам (а може – всім одразу), що можеш запропонувати, яку реакцію отримати і, взагалі, який він – Бердичів… Вмісти усе це у максимально лаконічний слоган, вирази двома-трьома кольорами у простому для очей та розуміння (але такому, щоби зі смислом) логотипі. Непросто? Схоже, що так. Але хто сказав, що підкреслити «бердичівськість» Бердичева – справа з простих? І хто сказав, що вона – не під силу молодим бердичівлянам?..
З Офіційного порталу міста Бердичева

logotip1

logotip2

logotip3

logotip4

logotip5

logotip6

logotip7

logotip8

logotip9

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.