Військові, студенти коледжів та училищ Бердичева взяли участь в інтерактивній грі-квесті — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Військові, студенти коледжів та училищ Бердичева взяли участь в інтерактивній грі-квесті

І відбувалося це у досить цікавій і нестандартній формі, адже учасники заходу не лише змагалися на знання правил безпечної поведінки і відповідальності, яка починається, насамперед, з кожного особисто, в інтерактивній грі, а й отримували нову інформацію, вчилися, спілкувалися один з одним і провели тим самим час з користю для себе.

Така інтерактивна гра, схожа на своєрідний квест, проходила у 30-му гарнізонному Будинку офіцерів у четвер, 28 листопада, у рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада по 10 грудня і до якої долучаються навіть представники з інших держав. На ці 16 днів у нашому місті також заздалегідь були заплановані різноманітні заходи, аби привернути увагу дітей, молоді та дорослих до важливих проблем. Проте, як зазначають автори ідеї такого заходу, а ними є Бердичівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки служби у справах дітей і відділу з питань сім’ї УПСЗН, сидіти шаблонно на семінарах і тренінгах – це одне, а ось пізнавальна гра у вигляді квесту та конкурсів викликає зовсім інші враження та емоції.


В ході заходу «Відповідальність починається з мене» організатори донесли до учасників інформацію, що стосується протидії насильству, булінгу та інших актуальних нині тем, облаштувавши для них 5 ігрових пунктів. На кожному з них на молодь чекали консультанти-експерти у певній галузі. Це такі пункти, як: «Реалії та міфи» (знання про попередження інфекцій, що передаються статевим шляхом, ВІЛ-інфекцій та про небажану вагітність), «ЗНАЮ! ДІЮ! ПРОТИДІЮ!» (інформація про запобігання та протидії будь-яких проявів насильства та жорстокого поводження з дітьми), «РАБСТВУ – НІ!» (підвищення рівня поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми), «ЗЛОЧИН ТА КАРА» (здобуття знань щодо відповідальності за вчинення протиправних дій) та «СТОП АГРЕСІЇ!» (навчання навичкам безконфліктного спілкування).


На кожному пункті усю важливу та потрібну інформацію студенти та військові, яких поділили на команди і які придумували самостійно своїм командам назви та девізи, отримували від фахівців із соціальної роботи БМЦСССДМ, інспекторів Бердичівського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Житомирській обл., спеціаліста Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, головний спеціаліст юрисконсульт, завідувач сектору з профілактики злочинності та запобігання дитячій бездоглядності, а також координатор Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ».


З маршрутними листами, обравши командирів, команди-учасники по черзі підгодили до кожного з пунктів, слухали інформацію, ділилися своїми знаннями з певних тем, вирішували проблемні ситуації та навіть моделювали свої ситуації у якості прикладів торгівлі людьми, покарання за злочини, агресії до інших та насильства, роблячи позитивні висновки для себе.


Тривалий потужний мозковий штурм для військовослужбовців та студентів приніс чимало корисної і потрібної інформації, згуртував, дав зрозуміти, наскільки важливо бути обізнаним у проблемах, котрі оточують їх і котрі відбуваються навколо них чи не щодня. Спільно організатори та учасники інтерактивної гри-квесту ««Відповідальність починається з мене» підвели підсумки , поділилися враженнями. А наприкінці було відзначено команду-переможця подарунками та подяками і всіх учасників профілактичного заходу.

gra nasilstvo1

gra nasilstvo2

gra nasilstvo3

gra nasilstvo4

gra nasilstvo5

gra nasilstvo5

gra nasilstvo7

gra nasilstvo8

gra nasilstvo9

gra nasilstvo10

gra nasilstvo11

gra nasilstvo12

gra nasilstvo13

gra nasilstvo14

gra nasilstvo15

gra nasilstvo16

gra nasilstvo17

gra nasilstvo18

gra nasilstvo19

gra nasilstvo20

gra nasilstvo21

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.