Відсьогодні бердичівляни можуть відвідувати міський плавальний басейн — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Відсьогодні бердичівляни можуть відвідувати міський плавальний басейн

Місяць тому ми вже повідомляли про те, що вартість квитків на відвідування басейну у Бердичеві збільшиться. Таку інформацію тоді на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради повідомляв директор КУ «Міський плавальний басейн» Олег Коденський. Заодно керівник комунальної установи розповідав і про ремонтні роботи, які вже зроблено і які ще планують у майбутньому виконати.

Зокрема, мова йшла про новенький фасад будівлі, який утеплено, замінений дах і вікна, про деякі внутрішні роботи та, передовсім, про облаштування огородження, пандусу та сходинок, після чого міський плавальний басейн буде відкрито для відвідувачів. Точної дати відкриття закладу, який, нагадаємо, кілька місяців не працював через ремонтні роботи, Олег Коденський під час доповіді не назвав, але зауважив, що приблизно через місяць усі бажаючі матимуть змогу скористатися послугами басейну.


І, як виявилося, прогнозована приблизна дата стала, дійсно, точною, адже відсьогодні, 2 грудня, міський плавальний басейн розпочав свою роботу. Графік його роботи у будні дні - з 07:00 до 21:00, у вихідні дні – з 09:30 і останній захід о 16:20. Каса працює до 19:30, тому до останнього заходу можуть відвідувати басейн ті, хто мають абонементи. Їхня вартість становить 270 гривень на 8 відвідувань в місяць дорослим і 180 гривень - дітям, 450 гривень на 12 відвідувань в місяць і 300 гривень – дітям.


Щодо разового квитка, то його вартість становить 45 гривень для дорослих, 30 гривень - для дітей і 35 гривень - для пенсіонерів. Подорожчання у порівнянні з минулими цінами коливається від 10 до 15 гривень, бо, за словами директора міського плавального басейну, останній раз ціни піднімали аж у 2017 році і за цей час підвищилася вартість комунальних послуг, та й заробітна плата також.


Попереду на басейн чекають ще зміни внутрішні, про які ми також повідомляли. Стосуватимуться вони заміни плитки, облаштування декоративної стелі, двері, ремонту в душових кімнатах, облаштування підлоги з підігрівом в малому та великому басейнах та створення зручностей для людей з особливими потребами.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.