610 кілограмів білого амура запустили у бердичівську річку. Фото — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

610 кілограмів білого амура запустили у бердичівську річку. Фото

У другий день грудня у Бердичеві відбулося зариблення річки Гнилоп’ять у районі міського пляжу.

Для нашого міста цьогоріч це вже друге вселення риби у водойму, адже навесні цього року, у квітні, із Лисянського району Черкаської області до Беричева було доставлено 3 759 кг товстолоба. Така риба, за науково-біологічним обґрунтуванням,  покращує якість води та запобігає її цвітінню у весняно-літній період.
Цього разу з Черкаської області для зариблення головної міської річки привезли білого амура. Його було закуплено за кошти, виділені міським бюджетом. Близько 2 тисяч екземплярів загальною вагою 610 кілограм та середньою вагою одного екземпляра у 300 грамів після обіду було випущено у воду.


За процесом вселення риби спостерігали представники міської влади Бердичева і представники Житомирського рибоохоронного патруля, а допомагали випускати білого амура у воду працівники міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді. Останні розгортали невелику кригу, яка з морозами дещо вкрила річку і пливла по воді, аби риба, яку заселяли до водойми, не пошкодилася.


Цей вид, за словами заступника міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергія Онофрійчука, сприяє біологічній меліорації водосховища.

amur1

amur2

amur3

amur4

amur5

amur6

amur7

amur8

amur9

amur10

amur11

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.