Керівника бердичівської організації інвалідів-візочників «Стимул» нагородили грамотою ОДА — РІО Бердичів

Понеділок, 1 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Керівника бердичівської організації інвалідів-візочників «Стимул» нагородили грамотою ОДА

На жаль, життя складається так, що деякі люди мають обмежені можливості і живуть дещо по-іншому, на відмінну від звичайних здорових людей. Їм доводиться адаптуватися до суспільства з його вимогами, іноді навіть звертатися у певні інстанції, щоб домогтися облаштування зручних під’їздів до закладів, пандусів, широких дверей та пристосованих санвузлів, проходить безліч важких життєвих перепон, аби їх почули.

Проте найголовніше у цьому намаганні привернути увагу до своєї проблеми та бути почутими – це сильна і впевнена життєва позиція, сила духу, невичерпна енергія і віра у краще. І дуже важливо, щоб всі ці якості втілювалися у керівникові організації, яка об’єднує людей з однаковими або схожими проблемами, вадами тощо, бо цілеспрямований і впевнений у власних силах керівник надихає й інших не опускати руки, досягати цілей, вірити та робити все можливе і неможливе.


У Бердичеві така людина є і знають його усі протягом багатьох років як депутата міської ради і, що найголовніше, як керівника Бердичівської міської організації інвалідів-візочників «Стимул». Адже саме Юрій Яремчук очолює дану організацію з початку її заснування, допомагає людям з обмеженими можливостями, у співпраці з іншими організаціями та за підтримки міської влади втілює в реальність безліч різноманітних програм і заходів, спрямованих на забезпечення прав людей із інвалідністю у безперешкодному доступі до об'єктів житлового та громадського призначення.


А цьогоріч виповнюється вже 10 років з дня створення міської громадської організації інвалідів-візочників «Стимул» у Бердичеві. І з нагоди цього на сесії міської ради міський голова потиснув руку та вручив Юрію Яремчуку грамоту Житомирської ОДА за всі ті добрі справи, які ця людина робить. Під оплески керівникові «Стимулу» побажали й надалі виконувати добру, почесну та важливу місію, наснаги і реалізації усього задуманого. У свою чергу Юрій Яремчук зазначив, що за цих 10 років щось вдалося, а щось – ні, проте він вдячний міській владі за підтримку і допомогу. Бо, як упевнено наголосив, не доводилося підтримувати акції, що проходили в інших містах, коли візочники розбивали бордюри для доступу, тому що у Бердичеві таким людям йдуть назустріч і роблять все для того, аби вони почували себе зручно.

Yaremchuk1

Yaremchuk2

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.