Почесне звання отримав ветеран під час відзначення 76-ї річниці визволення Бердичева — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

Почесне звання отримав ветеран під час відзначення 76-ї річниці визволення Бердичева

Ми вже повідомляли дещо раніше про те, що на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради було озвучено новину про намір присвоїти ветерану Другої світової війни, колишньому воєнкому Професійно-технічного училища №4 Івану Терентійовичу Привалову звання «Почесний громадянин Бердичева».

Ветеран хоч і відзначив у 2019 році своє 93-річчя, проте й досі активно бере участь у міських заходах, в урочистих зібраннях з нагоди вшанування пам’яті визволителів міста у роки війни, в ході у День Перемоги тощо. Більше того, він ще відвідує уроки патріотичного виховання молоді у загальноосвітніх школах міста.


Про те, що бердичівлянина знають та поважають представники і старшого, і молодшого покоління, було сказано на засіданні виконкому, на якому депутати одноголосно підтримали рішення про присвоєння йому такого важливого звання. А урочиста подія відбулася під час відзначення 76-ї річниці визволення Бердичева від нацистів.


На урочистому зібранні біля меморіалу «Слава Героям!» міський голова особисто вручив посвідчення Почесного громадянина Івану Терентійовичу Привалову та побажав поставити за ціль дожити до 100 років. У свою чергу ветеран подякував і міській владі, і всім бердичівлянам, пообіцяв й надалі брати актину участь у житті міста та звернувся до молоді з проханням бути патріотами своєї держави, поважати її, любити та захищати.

Фото зі сторінки Відділу культури міста Бердичева у соцмережі «Фейсбук»

gromadyanin Privalov1

gromadyanin Privalov2

gromadyanin Privalov3

gromadyanin Privalov4

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.