Скільки незаконних АЗС закрили у Бердичеві? — РІО Бердичів

Середа, 27 Трв

  • Бердичівський Базар

Скільки незаконних АЗС закрили у Бердичеві?

 Про боротьбу з незаконними АЗС стали говорити по усім телеканалам після зустрічі Президента Зеленського з власниками мережевих автозаправок, під час якої він просив їх знизити ціну на пальне. У відповідь, власники легальних АЗС попросили (чи поставили вимогу) позакривати нелегальні.

 


За справу взялись правоохоронні органи та державні адміністрації. У Житомирі вже провели кілька нарад та на одній із них озвучили результати такої боротьби:
«За інформацією міжвідомчої робочої групи щодо боротьби з нелегальними автозаправними станціями на території Житомирської області, в регіоні перевірили 154 автозаправні станції. У результаті аудиту АЗС 14 станцій припинили діяльність, у 10 – відсутня ліцензія, на 13 АЗС – складено адміністративні протоколи, по 30 об’єктах  розпочали кримінальне провадження. Крім того, вилучили 108 тонн пального на суму 2,6 млн грн, а також нарахували штрафних та фінансових санкцій у розмірі – 3,6 млн грн.»

 


Бердичівський депутат облради Ігор Романський теж долучився до цієї боротьби, про що свідчить його закличний пост у Фейсбуці, але в коментарях до цього посту він так і не спромігся роз’яснити, як відрізнити нелегальну АЗС від легальної, і які саме заправки у Бердичеві працюють не зовсім законно.


У минулому році в інтернеті було створено карту нелегальних АЗС. У Бердичеві на ній позначено газову заправку по вулиці Богданівській, АЗС «Укр-Петроль» в районі м’ясокомбінату та «Укрнафта» біля повороту на вулицю Шкіряників. Всі вони ну зовсім не схожі на ті бочки з колонками, які так часто показували в теленовинах.


Але вчора на власні очі довелось побачити, якщо й не результат оголошеної боротьби, то хоча б його побічний ефект. Закрилась АЗС на території колишнього СМУ-6, на якій продавали бензин та дизпаливо вже років зо три. Спочатку продавали дешевше, ніж деінде, а потім так, як скрізь. Квитанції видавали, пожежний інвентар присутній (а саме це вказували, як одну з ознак нелегальної АЗС). Колись я «пробивав» назву, зазначену у квитанціях, і в результаті видавало легальне підприємство, яке займається торгівлею нафтопродуктами. Тобто, сказати зараз чи дійсно ця АЗС працювала легально, чи просто власники самі вирішили «пересидіти» кампанію по боротьбі, важко.

Так само важко відрізнити справжнє бажання нової влади створити прозорі правила та навести лад у торгівлі підакцизними товарами від кампанії по перерозподілу ринку та усуненню небажаних конкурентів.

AZS3

AZS4

AZS5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.