У 26-й артбригаді Бердичева почали зйомки нового фільму — РІО Бердичів

Середа, 27 Трв

  • Бердичівський Базар

У 26-й артбригаді Бердичева почали зйомки нового фільму

13 січ. 2020 Прес-служба 26 абр імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича

У частині започаткували новий творчий проект – створення документального фільму про 26 артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Це вже має бути друга відеострічка, створена прес-службою бригади про участь 26 АБр у російсько-українській війні, яка охопить важкий та кривавий період у борні українського народу за власну незалежність і соборність у період новітньої історії становлення держави України – 2014-початок 2015 років.


Творчу групу, як завжди, склали люди, частинкою серця яких є армія України! З нами – багато однодумців! Це – і діючий військовий колектив нашої 26 АБр, і ті, хто зараз проходить службу в інших частинах, і ті, хто долав шляхи війни мобілізованим, і Оперативне командування "Північ" / Operational Command “North”, і Національна федерація самбо України - НФСУ. Рушійною силою процесу є командування та прес-служба бригади, у складі старшого сержанта та старшого лейтенанта, який також є професійним режисером.


Новий фільм "Луна 333" буде мати дещо інший підхід до висвітлення подій того часу, на основі участі підрозділів частини та спогадів безпосередніх учасників у російсько-українській війні періоду 2014-2015 років, ніж попередній "Вогнем та залізом", але їх буде об'єднувати один непорушний лейтмотив – любов до України та правдиве викладення подій.
До Вашої уваги – перший робочий анонс.


Дякуємо за пісню Юлії Зубровій!

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.