Рештки загиблих солдатів було знайдено на городах села Семенівка Бердичівського району — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Рештки загиблих солдатів було знайдено на городах села Семенівка Бердичівського району

Пошук загиблих солдатів у роки Другої світової війни знову розпочали працівники «Історико-патріотичного об'єднання «Пошук».

Сезон робіт по розкопках решток тих, кого вдалося хоч і з великим запізненням, але знайти і, можливо, ідентифікувати, у 2020 році офіційно розпочато. Про це і повідомляє об’єднання на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», зазначаючи, що місцем проведення розкопок 18 січня стало село Семенівка Бердичівського району. Саме тут,як наголошують, за поданою від колег з Бердичева інформацією, були знайдені рештки солдат на людських городах.


«Солдат №1 лежав на глибині 70 см. Загинув від попадання кулі/осколку в голову. При ньому було знайдено каску СШ-39, саперну лопатку, ножни від штик-ножа СВТ-40, медальйон типу "ладанка" та підсумки, в одному з яких знаходилося портмоне з паперами. Маємо надію, що це документи, та вдасться по ним встановити ім'я солдата, адже записки в ладанках на 99% згнивають...
Солдат №2 та №3 лежали один на одному на глибині більше метра. Скоріш за все, №2 був мінометником адже мав при собі пусті ящики з-під мін для ротного міномету зр. 40-го року. Солдат мав при собі 2 ложки, ножик, компас, протигаз та медальйон "ладанка".
При солдаті №3 знайдено флягу з білою речовиною (щось схоже на молоко), лопатку, 2 котелки зр. 36-го року, лопатку та медальйон "ладанка". Біля солдат лежали 3 порожні ящики для дисків кулемета ДП-27», - йдеться у повідомленні.

Semenivka soldat1

Semenivka soldat2

Semenivka soldat3

Semenivka soldat4

Semenivka soldat5

Semenivka soldat6

Semenivka soldat7

Semenivka soldat8

Semenivka soldat10

Semenivka soldat11

Semenivka soldat12

Semenivka soldat13

Semenivka soldat14

Semenivka soldat15

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.