Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянка заради поїздки до співмешканця у Київ залишила маленьку доньку знайомому

21 січ. 2020 Власкор

Про це повідомила ювенальний інспектор Бердичівського ВП Олеся Чубоха на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук:

«Працівниками ЮП Бердичівського ВП на вихідних було встановлено малолітню дівчинку, яка залишилася без батьківського піклування.
До поліції з дитиною прийшов чоловік, який мав на меті написати заяву, так як, вживаючи спиртні напої, втратив мобільний телефон. Під час спілкування було встановлено, що мати дівчинки поїхала в м. Київ до співмешканця та залишила дитину знайомому.

Шановні батьки! За ухилення від виконання батьківських обов'язків передбачена адміністративна відповідальність статтею 184 кодексу України про адміністративні правопорушення.
Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Ювенальний інспектор також зазначила, що кримінальна відповідальність передбачена статтею 166 Кримінального кодексу України та наступає за злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, – карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Не залишайте своїх дітей малознайомим особам, адже таким чином ви наражаєте своїх дітей на небезпеку.

 yupr