Працівники Бердичівського лісгоспу виявили в районі браконьєрів — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Працівники Бердичівського лісгоспу виявили в районі браконьєрів

21 січ. 2020 Прес-служба ДП "Бердичівський лісгосп"

В суботу, 11 січня 2020 року, рейдовою бригадою Державного підприємства «Бердичівське лісове господарство» на чолі з міжрайонним мисливствознавцем затримали порушників правил полювання.

Здійснюючи рейд на території Бердичівського району по виявленню випадків браконьєрства та інших порушень правил полювання, було проведено роз'яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил полювання і поводження зі зброєю та виявлено 3 випадки порушення правил полювання.


В мисливських угіддях Бердичівської міськрайонної організації УТМР був затриманий мисливець, який полював з мисливською вогнепальною зброєю без відповідного на неї дозволу та мисливською собакою породи лайка без паспорта на собаку.
Також було затримано мисливців, які, полюючи на території Бердичівської МО УТМР, намагалися здійснити браконьєрський вчинок - проникнули в мисливські угіддя громадської організації МК "Блазер", не маючи відповідного дозволу на добування мисливських тварин в даних угіддях, один із мисливців не мав дозволу на добування навіть в мисливські  угіддя Бердичівської МО УТМР. 


Своє незаконне перебування в угіддях мисливці пояснювали, що в ліс зайшли для того, аби сховатися від вітру. Мисливці порушили пункти 1,2 статті 20 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", відповідальність за яке передбачено частиною 1 статті 85 КУпАП.


На порушників було складено адмінпротоколи та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 1360 грн.    

Прес-служба ДП "Бердичівський лісгосп"

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.