Міністр юстиції відвідав виправні колонію і центр у Бердичеві — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Міністр юстиції відвідав виправні колонію і центр у Бердичеві

Про це він повідомив на власній сторінці у «Фейсбук», зазначивши, що це стало вже традиційною перевіркою без попередження та поділившись враженнями від візиту до Бердичівської виправної колонії №70 та Бердичівського виправного центру №108.

Денис Малюска вказав, що дуже добре, коли колонія, виправний центр мають змогу заробити гроші від господарської діяльності, що сприяє кращому їх стану та рівню утримання ув’язнених, чого немає у СІЗО.


Вразило міністра й те, що підсобне приміщення колонії призначене для розведення тварин, адже тут є кури, перепели і навіть нутрії. Причому було наголошено не один раз, що це саме нутрії, а не криси.


Міністром юстиції була проінспектована і кухня, але у своєму дописі у соціальній мережі він вказав, що харчування все рівно залишається ключовою проблемою. Все тому, що з державного бюджету виділяють мільйони гривень на їжу, але якість її все ж бажає кращого і певна частина засуджених харчується власними продуктами.


Задовільним, на думку Дениса Малюски, є перебування «довічників». Їм доступний Інтернет, щоправда на одному комп’ютері лише і заборонених вкладок типу соціальних мереж чи інших сайтів в історії браузера виявлено не було. Крім того, вони мають змогу працювати. Були також оцінені шкарпетки, які в’яжуть в колонії ув’язнені.

Malusk bvk1

Malusk bvk2

Malusk bvk3

Malusk bvk4

Malusk bvk5

Malusk bvk6

Malusk bvk7

Malusk bvk8

Malusk bvk9

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.