Міністр юстиції відвідав виправні колонію і центр у Бердичеві — РІО Бердичів

Четвер, 13 Серпня

  • Бердичівський Базар

Міністр юстиції відвідав виправні колонію і центр у Бердичеві

Про це він повідомив на власній сторінці у «Фейсбук», зазначивши, що це стало вже традиційною перевіркою без попередження та поділившись враженнями від візиту до Бердичівської виправної колонії №70 та Бердичівського виправного центру №108.

Денис Малюска вказав, що дуже добре, коли колонія, виправний центр мають змогу заробити гроші від господарської діяльності, що сприяє кращому їх стану та рівню утримання ув’язнених, чого немає у СІЗО.


Вразило міністра й те, що підсобне приміщення колонії призначене для розведення тварин, адже тут є кури, перепели і навіть нутрії. Причому було наголошено не один раз, що це саме нутрії, а не криси.


Міністром юстиції була проінспектована і кухня, але у своєму дописі у соціальній мережі він вказав, що харчування все рівно залишається ключовою проблемою. Все тому, що з державного бюджету виділяють мільйони гривень на їжу, але якість її все ж бажає кращого і певна частина засуджених харчується власними продуктами.


Задовільним, на думку Дениса Малюски, є перебування «довічників». Їм доступний Інтернет, щоправда на одному комп’ютері лише і заборонених вкладок типу соціальних мереж чи інших сайтів в історії браузера виявлено не було. Крім того, вони мають змогу працювати. Були також оцінені шкарпетки, які в’яжуть в колонії ув’язнені.

Malusk bvk1

Malusk bvk2

Malusk bvk3

Malusk bvk4

Malusk bvk5

Malusk bvk6

Malusk bvk7

Malusk bvk8

Malusk bvk9

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.