Бердичівські рятувальники провели спільні навчання — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Бердичівські рятувальники провели спільні навчання

18 лют. 2020 Власкор

Сьогодні вранці, на тихому в такий сезон міському пляжі, провели спільні навчання працівники пошуково-рятувальної служби на воді, медики та співробітники державної служби надзвичайних ситуацій.

Хоча, за планом таких навчань, мали б відпрацювати спільні дії при надзвичайних ситуаціях на льоду, але цього рік погода попутала всі плани. Лід лише іноді на день-два вкривав головну бердичівську водойму, але дуже швидко розтавав. То ж, у бердичівських рибалок їх спеціальні валізи, льодоруби чи бури, теплі валянки та кожухи нинішньої зими залишились без роботи. А ті, хто пробував виходити на лід, після попереджень у мегафон від рятувальників,швидко покидали риболовлю.


Отже, сьогодні умовному потерпілому довелось просто відплисти від берега і чекати, поки його врятують. Човен з двома рятувальниками за кілька помахів весел дістався до «потопельника» і їх дужі руки підняли його на борт. На березі вже чекали ноші швидкої допомоги, а в автомобілі лікарі, готові надати першу необхідну допомогу.


Як керівник пошукової служби Олександр Ковальчук, так і начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Віктор Рябушко, відзначили злагоджені дії рятувальників щодо реагування на надзвичайні ситуації, які пов’язані пошуком та рятуванням рибалок на водоймах міста. 

ryativnik1

ryativnik2

ryativnik3

ryativnik4

ryativnik5

ryativnik6

ryativnik7

ryativnik8

ryativnik9

ryativnik10

ryativnik11

ryativnik12

ryativnik13

ryativnik14

ryativnik15

ryativnik16

ryativnik17

ryativnik18

ryativnik19

ryativnik20

ryativnik21

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.