Бердичівські ринки поки що не закривають — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські ринки поки що не закривають

Хоча про це сьогодні з самого ранку тільки і пліткують як на центральному, так і на інших ринках міста.

 


Підприємці передавали один одному слова президента про те, що він оголосив надзвичайний стан в Житомирській та Чернівецькій областях. Сказав про це він під час офіційного звернення до народу з приводу короновірусу. Але, якщо бути точним, то він сказав, що Верховна Рада у вівторок буде приймати рішення про оголошення надзвичайного стану.

 


Сьогодні Верховна Рада провела позачергове засідання на якому, дійсно, прийняла декілька законів та постанов, направлених на протидію короно вірусу, але нічого про надзвичайний стан в двох областях там не йшлося.
О тринадцятій годині на брифінг до журналістів вийшов голова Житомирської ОДА, який мав би вже точно сказати чи є той надзвичайний стан, чи його немає, адже саме він звертався із закликом ввести його на території області. Натомість він лише сказав, що рішення про введення надзвичайного стану має прийняти рада національної безпеки та оборони (РНБО), на основі якого буде Указ Президента про його введенню в дію.


Отже, станом на 15 годину вівторка жодного надзвичайного стану на Житомирщині немає, і рішення про закриття ринків, відповідно, теж немає. І взагалі, складається враження, що керівники держави навіть не знають, хто ж той надзвичайний стан має оголошувати і впроваджувати.


Єдина опція, яка змінилась сьогодні від ранку, це те , що голова ОДА наголосив на брифінгу і підтвердив це офіційним текстом на офіційному сайті (який збігається з текстом урядової постанови) – з 18 березня відміняються автобусні рейси і в приміському сполученні.


А щодо торгівлі та розваг в цій же постанові настільки розмиті формулювання, що їх можна розуміти як завгодно.
Цитата:
З 17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
Дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.» 

bazar1

bazar2

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.