Бердичівська поліція контролює стихійну торгівлю біля ринку — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівська поліція контролює стихійну торгівлю біля ринку

Вірніше, контролює заборону і ринкової торгівлі, і стихійної, яка прийнята рішенням виконавчого комітету міської ради цього понеділка.

 


Кілька продавців молока таки приїхали до Бердичева, але на очах у поліції розкладати свій товар побоялися. На підходах до звичного місця торгівлі вони стояли, і за прикладом валютчиків, які щодня цілорічно співають свою пісню «рублі, долари, євро», сьогодні повторювали як мантру «молоко, сметана, сир». А покупцям, які «клювали», витягували, оглядаючись, пляшки із схованих сумок, як це зазвичай робили базарні продавці самогонки.

 


Але й без цих «контрабандних» продавців молока, на п’ятачку між хімчисткою та автостанцією було трохи людно, адже тут розташовані два оптових продовольчих магазина «Гермес» та «Еталон», до яких постійно шикувались черги на вулиці.


На іншій території ринку торгової діяльності практично не було.

Нагадуємо про безкоштовну групу БЕРДИЧІВСЬКИЙ БАЗАР де можна розмістити свій товар на продаж. 

polic1

polic2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.