Встановлені контактні особи хворого на коронавірус бердичівлянина — РІО Бердичів

Субота, 6 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Встановлені контактні особи хворого на коронавірус бердичівлянина

Дуже активною видалося обговорення ситуації, що склалася у Бердичеві – перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, на терміново скликаному засіданні комісії з ТЕБ та НС.

Оперативно зранку у міській раді члени комісії на чолі з міським головою та його заступниками зібралися, аби дізнатися більше інформації про хворого бердичівлянина та прийняти рішення, що умісті дозволено наразі, а що під забороною.


Найперше варто зазначити, що контактні особи пацієнта, який нині ізольований у боксі інфекційного відділення ЦМЛ, встановлені. Це 10 осіб, які також знаходяться на самоізоляції, включаючи і лікаря, котрий проводив огляд хворого. Крім того, була ціла дискусія, чи варто розголошувати дані хворого. Дехто вважав, що так, інші ж зазначали, що ті, хто контактували з бердичівлянином, ізольовані, а якщо дані пацієнта піддати розголосу, то далеко не факт, що не доведеться приставляти до будинків охорону, знаючи наших людей.


На рахунок прийнятих рішень, то варто зазначити, що заборонили продавати каву на розлив у місті, аби убезпечити людей. Дозволено провадити діяльність СТО автомобілів, автомийкам і тим, хто займається ремонтом техніки. Торгівля продовольчих магазинів на ринку дозволена тим, чиї магазини знаходяться на фасаді ринку і двері виходять на вулицю.


Найголовніше, що було прийнято на засіданні комісії з ТЕБ та НС, стосувалося дезінфекції. Від завтра у Бердичеві комунальники дезінфікуватимуть вулиці, зупинки та інші об’єкти, які можуть бути переносниками бактерій, вірусів тощо. Відповідальним за це назначено Управління ЖКГ, містобудування та архітектури.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.