В ОДА уточнили інформацію щодо карантинних постів навколо Бердичева — РІО Бердичів

Вівторок, 27 Липня

В ОДА уточнили інформацію щодо карантинних постів навколо Бердичева

Сьогодні традиційний брифінг очільників Житомирської облдержадміністрації вперше відбувся нев 13.00, як раніше, а в 10.30. Проводила його заступник голови ОДА Наталія Остапченко та начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик.

 


Серед інших озвучених питань були і такі, що стосуються карантинних заходів навколо Малина і Бердичева, як осередків великих спалахів хвороби. Так, у Малині вже встановлені блок-пости, а за словами заступниці губернатора, сьогодні буде прийняте таке ж рішення і про пости навколо Бердичева.

 


Але виступаючі одразу роз’яснили, що ні про яке закриття в’їзду чи виїзду з міста не йдеться. На блок-постах будуть знаходитись працівники поліції та медики, які будуть перевіряти температуру у тих, хто їде, та роз’яснювати санітарну обстановку в місті.


Тому панічні заклики в деяких соцмережах про закриття Бердичева не мають під собою ніяких підстав

brifing1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.