Субота, 28 Трв

Бердичівських медиків налякала озвучена заступником голови ОДА цифра хворих

Зранку вже традиційно, на сторінці Житомирської ОДА наживо проходила трансляція брифінгу, але сьогодні спікерами були заступник голови облдержадміністрації Віктор Градівський і, звісно ж, начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик.

Найперше прозвучала подяка керівникам християнських церков області, які з розумінням віднеслися до рекомендацій керівництва області, дотримались правил карантину і провели богослужіння онлайн. Щоправда в Овручі зафіксовано один єдиний випадок порушення карантину представником церкви і нині ним займатимуться компетентні органи.


І тут доповідь плавно перейшла у русло поширення коронавірусної інфекції на Житомирщині і нових випадків, зафіксованих протягом вихідних. Якраз під час озвучення заступником голови Житомирської ОДА Віктором Градівським найбільшої статистики хворих по містам області до моніторів комп’ютерів, без перебільшення, приклеїлися з шокуючим подивом усі бердичівляни. Воно й не дивно, адже і головні лікарі, і працівники відділу охорони здоров’я міста щоденно моніторять кількість хворих та нові випадки у Бердичеві і Бердичівському районі. Онлайн-брифінги переглядають не лише вони, а й журналісти, представники міської влади й усі бердичівляни, які хочуть бути у курсі подій та свіжих даних.


І коли станом на сьогоднішній ранок, 21 квітня, у Бердичеві знають про 46 випадків, з яких 3 – летальні, та про 3 випадки коронавірусу у Бердичівському районі, озвучена на брифінгу цифра 69 наполохала усіх. Бо виходячи з цього протягом ночі повинно було підтвердитися аж 20 нових випадків, а це дуже багато. Керівництво міської лікарні та відділ охорони здоров’я після озвученої кількості злякалися не на жарт і почали уточнювати інформацію. Бердичівські журналісти, відповідно, теж почали телефонувати по медичним інстанціям, щоб зрозуміти, правда це чи ні.


Проте, як виявилося, заступник голови Житомирської ОДА під час виступу просто помилився. Називаючи спільну кількість хворих у місті та районі, а їх, нагадаємо, розділяють навіть на створеній ОДА карті, одним словосполученням «у Бердичівському районі», замість 49 і вказав цифру 69. Так що для тих, хто, можливо, переглядав брифінг, повідомляємо, що це просто словесна помилка.


Більше про Бердичів на брифінгу не говорилося, за виключенням того, що є одна пацієнтка у стані середньої важкості. Як зазначив Микола Суслик, вона має супутню патологію, що і відображається на стані. І вона, і пацієнти з Житомира, Малина і Коростеня потребують кисневої підтримки. В області ж наразі немає пацієнтів, які б знаходилися на апаратах ШВЛ.

21brifing1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.