Неділя, 25 Вересня

Бердичівлянин знайшов біля садової ділянки ртуть

24 квіт. 2020 Власкор

Зазвичай, на своїх городах, дачних ділянках або на подвір’ях люди знаходять відлуння часів Другої світово війни у вигляді снарядів тощо.

Звісно, це трапляється нечасто, проте періодично про такі випадки повідомляють бердичівські рятувальники, які виїзять на місце знахідки.


Проте цього разу місцевому жителю довелося натрапити на зовсім іншу знахідку, яка також змусила його повідомити працівників ДСНС. Чоловік поблизу своєї садової ділянки виявив ртуть.

Рятувальники, які за викликом прибули на місце знахідки, виявили на землі близько 2 кілограмів небезпечної речовини та вилучили її.

 rtut1

 rtut2

 rtut3

 rtut4

 rtut5

 rtut6

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.