На дитячому майданчику Бердичева травмувався дорослий — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

На дитячому майданчику Бердичева травмувався дорослий

Лише кілька днів тому була знята заборона відвідувати дитячі та спортивні майданчики.

На центральному спортивно-дитячому майданчику Бердичева (під вікнами кабінету міського голови) лише тоді зняли обмежувальні стрічки, хоча оголошення про карантин на дитячих гірках до цього часу ніхто не знімав.

Відвідувачів тут поки що небагато - ось, наприклад, зранку понеділка тут була всього одна сім’я. Можливо, дався взнаки без спортивний карантин, або, можливо, просто стався збіг обставин, але голова сімейства впав з гіроскутера сина та важко травмувався.


На заклики мами до майданчика збіглись перехожі, а спостерігачі з сусіднього районного відділу соцзахисту відразу викликали швидку допомогу. Після больового шоку чоловік прийшов до тями та зробив припущення, що зламав руку. А вже через кілька хвилин лікарі екстреної допомоги надали йому першочергову допомогу та повезли до лікувального закладу.

giro1

giro2

giro3

giro4

giro5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.