Тепер бердичівляни можуть їхати автобусами до Києва — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Тепер бердичівляни можуть їхати автобусами до Києва

З 22 травня, нагадаємо, в дію вступив так званий «адаптивний карантин» і жителі України нарешті дочекалися курсування маршруток. Щоправда на цьому етапі ходили вони не всі і не у всі куточки. У деяких регіонах діяльність міського транспорту не припинялася повністю, але міжміські та внутрішньообласні маршрути все ж не відправлялися у рейси протягом 2 місяців.

У Бердичеві ситуація склалася таким чином, що міські маршрути зазнали тривалого періоду «застою» і водії приступили до робити вже сьогодні, 01 червня. Автобусне міжміське та внутрішньообласне сполучення містяни не бачили тривалий час. Проте з послабленням карантину їхня робота відновилася, хоч і не в повній мірі.
Сьогодні по всій країні мали розпочатися міжобласні пасажирські перевезення між регіонами. Про те, які автобуси та маршрутки відновили свою роботу, які курсували до цього часу та які ще не вийшли у рейси, дізнавалися у диспетчера автостанції №1. Сергій Ярошенко люб’язно прокоментував ситуацію з перевезеннями пасажирів на минулому тижні та сьогодні, у перший день чергового послаблення.


Виявляється, що нині рейси дуже багатьох міжобласних маршруток зірвалися, тобто не виїхали. Це Хмільник – Київ, зокрема, а також з Вінниці автобуси не курсують поки, їхній автопарк не працює ще, хоча до Вінниці маршрутки їдуть - з Житомира через Бердичів. Немає також автобусів на Луцьк, Малин, Рівне і ще багатьох.


Режим роботи автостанції розпочинається о 5-й годині ранку, бо вже почали сьогодні їхати маршрутки до Києва і у зворотному напрямку, чого ще не було на минулому тижні. А до якого часу автостанція працюватиме, стане відомо вже ввечері.
З 23 по 31 травня дня виходили в рейс внутрішньообласні маршрути і з вокзалу бердичівляни могли взяти квитки на маршрутки до Новоград-Волинського, Овруча та Житомира. Сьогодні, окрім Києва, можна вже брати квитки і до Тульчина.


Ціни на квитки не піднялися, як зазначив Сергій Ярошенко, а людей ще поки їздить небагато. Минулого тижня за день бувало кілька осіб, але ж тоді не курсували міські маршрутки, щоб дістатися до цієї автостанції, тому здебільшого зручно було тим, хто недалеко від вокзалу проживає або ж мав змогу сюди доїхати на автомобілі. Нині активність вже більша, бо зранку почали курсувати міські маршрутки, і у порівнянні з тією повноцінною роботою автостанції, яка була раніше, зараз обслуговують близько 30% пасажирів. А про те, будуть їхати автобуси чи ні, доводиться дізнаватися безпосередньо у день відправки, по-іншому – ніяк.


Наостанок Сергій Ярошенко додав, що ситуація налагодиться, швидше за все, з 15 червня, тому що попередньо відомо, що та ж таки Вінниця відновить роботу пасажирських міжобласних перевезень саме з цього числа, а поки вони ще на карантині. Про інші рейси дізнаватимуться вже по факту. Сьогодні ж, якщо подивиться в інтернеті оперативну інформацію автовокзалу (автостанції) про розклад руху автобусів та його зміни, наявність вільних місць в автобусах, багато рейсів все ж відмінено.

avtostantsiya1

avtostantsiya2

avtostantsiya3

avtostantsiya4

avtostantsiya5

avtostantsiya6

avtostantsiya7

avtostantsiya8

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.