Понеділок, 5 Грудня

Вітання з професійним святом приймали бердичівські представники легкої промисловості

15 черв. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Завдяки їхній праці Бердичів розвивається соціально та економічно, вони володіють високим рівнем професійної майстерності, до своєї роботи ставляться віддано і обов’язки свої виконують сумлінно.

Власне, все це було відзначено у Грамотах Бердичівської міської ради, що їх від імені всієї громади перший заступник міського голови Роман Левицький вручив кращим працівникам місцевої галузі легкої промисловості.


Швачки, майстри розкрійного виробництва, розкрійники, складальники взуття, механіки, менеджери, міздрильники шкіри та строгальники шкірсировини, техніки-технологи – це завдяки їм та фахівцям з інших спеціалізацій продукцію виробництва Бердичева знають як якісну та надійну.


Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та громада міста щиро вітають працівників легкої промисловості з їхнім професійним святом. Миру, міцного здоров’я, любові, процвітання, добробуту і велика подяка усім вам:

ПрАТ «Бердичівська фабрика одягу»;

СП ТОВ «РІФ-1»;

ТОВ «Нова»;

ТОВ «Шкірзавод «Велес»;

ТОВ «Сончік»;

ТОВ «Юлта»;

ТОВ «Попелюшка»;

ФОП Кущак Г.Г.;

ФОП Дзюба А.М.;

ФОП Янковенко С.С.

legka promislovist1

legka promislovist2

legka promislovist3

legka promislovist4

legka promislovist5

legka promislovist6

legka promislovist7

legka promislovist8

legka promislovist9

legka promislovist10

legka promislovist11

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.