Карантин у Бердичеві поки що не послаблюють — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Карантин у Бердичеві поки що не послаблюють

Мова йде про черговий етап послаблення карантинних заходів, який мав вступити в дію з 10 червня. Про це сьогодні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради говорили та приймали рішення, яке виявилося не зовсім позитивним для бердичівлян. І це, зазначимо, було доволі очікуваним, адже Житомирська область увійшла у список тих, де ситуація з новими виявленими випадками захворювання на коронавірусну інфекцію загострилася.

Протягом минулого тижня спостерігався ріст інфікованих щодня, особливо це стосувалося сусідніх з Бердичевом міст та районів. Тому обласна комісія з питань ТЕБ та НС, засідання якої проходило у понеділок, прийняла рішення про те, що карантин поки в області послаблювати не будуть. Таке ж відповідно рішення прийняла і міська влада Бердичева, мотивуючи це тим, що люди і дійсно наразі занадто розслабилися і не дотримуються маскового режиму, соціальної дистанції та інших рекомендацій, а це, в свою чергу, може призвести до погіршення ситуації у місті, яка наразі є більш-менш стабільною.


Нагадаємо, що у місті офіційно підтверджених випадків COVID-19 зафіксовано 99. З них 4 особи, на жаль, померли, та 89 осіб вже одужали. На амбулаторному лікуванні знаходяться 6 осіб, у яких виявили коронавірус, за останню добу було обстежено 20 бердичівлян. Ще двоє нині знаходяться в інфекційному відділенні і підозра наявності у них цієї інфекції не підтвердилася. Також під наглядом лікарів нині знаходиться 37 контактних із хворими на COVID-19 осіб, про що повідомила керівник КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова.


За словами заступника міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергія Онофрійчука, у зв’язку з тим, що карантин у місті не буде послаблено поки що, заклади громадського харчування продовжать працювати у режимі літніх майданчиків. Крім того, не приступлять до роботи у звичному режимі заклади культури, зокрема, це стосується приймання відвідувачів, заклади, що надають послуги з розміщення людей, в тому числі і літні табори. Їхнє відкриття відтерміновується до прийняття рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС або ж рішення Уряду на загальнодержавному рівні, засідання якого має відбутися завтра.


Бердичівський відділ поліції повинен також вжити заходи щодо недопущення стихійної торгівлі на території міста, особливо, звернувши увагу на вулиці Маложитомирську та 30-річчя Перемоги, що є прилеглими до центрального ринку. Також це стосується і перевезення пасажирів міським транспортом. Адже і в першому, і в другому випадку неодноразово і працівниками Держпродспоживслужби, і правоохоронцями було виявлено порушення дотримання санітарних норм. Це і відсутність маски, і недотримання соціальної дистанції, і скупчення людей, і торгівля біля входу у ринок с/г продукцією, і перевищення кількості пасажирів у маршрутках понад норму посадкових місць тощо.


Проведення релігійних заходів, богослужінь дозволяється за умов дотримання карантинних вимог з терміном виконання до стабілізації епідеміологічної ситуації в області. Начальник відділу охорони здоров’я повинна щодня вчасно надавати інформацію керівнику робіт з ліквідації наслідків НС про показники епідеміологічної ситуації в місті. Так само будуть продовжувати надавати рекомендації населенню щодо дотримання карантинних заходів та санітарних вимог.


Центр адміністративних послуг на даний час здійснюватиме роботу у сфері видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, видачі договору про перебування на квартирному обліку, видачі свідоцтва про право власності на житло, надання витягу з протоколу засідання постійних комісій з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячої води, надання дозволу на встановлення газової колонки. Послаблювати протиепідемічні заходи у місті будуть на підставі рішення регіональної обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

16vikonkom karantin1

16vikonkom karantin2

16vikonkom karantin3

16vikonkom karantin4

16vikonkom karantin5

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.