Субота, 28 Трв

30-річний ювілей відзначила Бердичівська Спілка воїнів-інтернаціоналістів

01 лип. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

У численних вітаннях, з грамотами, подяками та нагородами відзначила свій 30-річний ювілей Бердичівська Спілка ветеранів афганської війни.

Свого часу, нагадує керівник Спілки Вагіф Мамедов, невеличкі осередки воїнів-афганців діяли по всьому Бердичеву – у мікрорайонах, на підприємствах, у військових частинах тощо. А потім було вирішено створити Спілку: запрацювала ініціативна група, розробили Статут і 26 червня 1990 року зареєструвалися.


Чимало було зроблено за ці 30 років, говорить Вагіф Мамедов. Докладали власних зусиль, відчували постійну допомогу міської влади та небайдужих друзів-меценатів. Усім їм ветерани-афганці готові щиро подякувати та потиснути руку. За те, що у результаті спільних дій отримали потужний осередок воїнів-інтернаціоналістів – з пристойним офісом і головне – зі справжніми активістами. На сьогодні вони мають все, що потрібно для повноцінної діяльності, констатує Вагіф Мамедов, і ніколи не залишаються поза життям Бердичева та України.


Чимало з членів Спілки стали на захист української держави у зоні АТО/ООС. Ті, хто боронив цілісність України у боях на Донеччині та Луганщині, не приховують, що у значній мірі брали приклад відданості військовому обов’язку з воїнів-інтернаціоналістів.


Від імені міського голови Василя Мазура, Бердичівської міської ради, виконавчого комітету та громади Бердичева ювілярів привітав перший заступник міського голови Роман Левицький. Подякував за активну участь у житті міста, за чималий внесок у справу патріотичного виховання молоді, за збереження історичної пам’яті. Афганці, зазначив, це мужність, сила, сміливість, це патріотизм та особливий взірець бойового братерства. Місто ніколи не стояло осторонь проблем воїнів-афганців, продовжив Роман Левицький, сьогодні міська влада має плани з подальшої співпраці зі Спілкою і ці плани будуть втілені у життя.   


30internatsionalisti 1

30internatsionalisti 2

30internatsionalisti 3

30internatsionalisti 5

30internatsionalisti 6

30internatsionalisti 7

30internatsionalisti 8

30internatsionalisti 9

30internatsionalisti 10

30internatsionalisti 11

30internatsionalisti 12

30internatsionalisti 13

30internatsionalisti 14

30internatsionalisti 15

30internatsionalisti 16

30internatsionalisti 17

30internatsionalisti 18

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.