За забруднення зеленої зони біля струмка покарали бердичівлянку — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Серпня

  • Бердичівський Базар

За забруднення зеленої зони біля струмка покарали бердичівлянку

Цього тижня на засіданні адміністративної комісії у міській раді було розглянуто два протоколи, складені на бердичівлянок, та призначили, відповідно, два штрафи згідно зі статтями КУпАП, які були порушені.

Про один із цих протоколів ми повідомляли вчора і стосувався він продажу спиртного напою неповнолітньому хлопцеві. А от другий має відношення до порушення правил благоустрою міста. І це не спалювання листя, відсутність каналізації, викидання сміття чи відсутність договору на вивіз твердих побутових відходів або несвоєчасне прибирання прилеглої території тощо, як зазвичай, адже саме ці проблеми частіше всього і розглядаються на засіданнях адмінкомісії. Мова йде про забруднення зеленої зони поблизу струмка... гноєм.


Протокол на бердичівлянку склали інспектори КП «Бердичівкомунсервіс» про те, що 22 червня на одній із вулиць міста в приватному секторі було виявлено складування гною на траві біля води, а це є порушенням правил благоустрою міста. До протоколу у якості підтвердження додавалися і фото.


На засідання адмінкомісії жінка не з’явилася і купу з гноєм після виявлення її інспектором бердичівлянка не прибрала. Згідно статті 152 КУпАП порушення правил благоустрою тягне за собою лише накладення штрафу, попередження немає. І на громадян складає він від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 340 - 1360 гривень. Члени комісії, враховуючи, що жінка є багатодітною матір’ю і скоїла правопорушення вперше, одноголосним рішенням призначили мінімальну суму штрафу.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.