Близько 60 байків порушили сьогодні п’ятничну тишу Бердичева. Фото — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Близько 60 байків порушили сьогодні п’ятничну тишу Бердичева. Фото

«Мотопробіг Єдності», який і гуртує у велику та дружню байкерську родину власників двоколісних, присвячений нічому іншому, як єдності України і українського народу та її територіальної цілісності.

І символічно стартували байкери з міста Ужгорода 20 липня, проїжджаючи міста, містечка та села, а цьогоріч їх маршрут пролягає через більш ніж 50 населених пунктів із зупинками в запланованих. Дорогою до когорти учасників «Мотопробігу Єдності» долучаються інші жителі регіонів, котрі бажають таким чином підтримати таку акцію. Одні проводжають до кордону області, а другі – аж до кінця маршруту. А це – острів Хортиця у Запоріжжі, де і фінішуватиме мотопробіг 2 серпня.


До Бердичева сьогодні ж прибуло близько 60 байків, що викликало неабиякий захват у жителів міста, адже минулого року їхня кількість була втричі меншою. Їхали вони зі сторони Вінниці спочатку на площу Центральну, де для учасників так званого «марафону» було підготовлено каву-брейк, щоб чоловіки та жінки могли відпочити, перекусити, поспілкуватися і налаштуватися на подальший шлях.


Вже біля міської ради усі бажаючі, від малого до великого, фотографувалися на фоні велетенських, різноманітних, прикрашених емблемами, тризубом, петриківським розписом та іншими елементами байків. Далі під супроводом поліції усі направилися до Меморіалу «Слава Героям!», де всіх зустрічали представники міської влади, містяни, ЗМІ. Тут також охочі позували біля байків і навіть сідали за кермо, аби зробити якомога ефектнішу світлину.


До підніжжя меморіалу було покладено квіти на знак шани і пам’яті про загиблих захисників України, які поклали на вівтар миру, єдності і цілісності своєї держави власні життя. Учасники мотопробігу зробили колективне фото на згадку про зупинку у Бердичеві, а також окремо фотографувалися із прапорами України та Кримськотатарського народу. Саме його у місті Чонгар Херсонської області передадуть в тимчасово окуповану АР Крим, вже вкотре наголошуючи, що вона була, є і буде частиною України.

24motoprobig 1

24motoprobig2

24motoprobig3

24motoprobig4

24motoprobig5

24motoprobig6

24motoprobig7

24motoprobig8

24motoprobig9

24motoprobig10

24motoprobig11

24motoprobig12

24motoprobig13

24motoprobig14

24motoprobig15

24motoprobig16

24motoprobig17

"24motoprobig18

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.