У Семенівці на Бердичівщині перепоховали загиблих у 1941 році військових — РІО Бердичів

У Семенівці на Бердичівщині перепоховали загиблих у 1941 році військових

31 лип. 2020 Власкор

Про це повідомила голова Семенівської об’єднаної територіальної громади Наталія Семенюк на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук":

"31.07.2020 р. Село Семенівка. Сьогодні відбулось перепоховання 30 військовослужбовців, які загинули в 1941 році, який трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів людей.
У жертовному горнилі Другої світової згоріли мільйони мужніх, хоробрих, відчайдушних воїнів, які крізь біль і сльози, холод і голод пройшли важкий кривавий шлях війни.


Чим менше залишається живими свідків тих боїв, тим більшою є наша всенародна шана тим, хто вижив в цій війні і світлою залишається пам’ять про тих, хто загинув. Вони були, є і будуть з нами, в наших серцях, бо вони – наші діди і прадіди. І сьогодні учасники урочистостей схилили голови перед священною пам’яттю загиблих, згадали усіх, кому не судилося пережити Другу світову війну, хто похований у братських могилах по всіх світах, хто загинув у нацистських катівнях та гестапівських таборах.


Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука нашої перемоги і сьогодні.
Слава Україні! Слава Героям!".

31perepokhovannya1

31perepokhovannya2

31perepokhovannya3

31perepokhovannya4

31perepokhovannya5

31perepokhovannya6

31perepokhovannya7

31perepokhovannya8

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.