Понеділок, 28 Листопада

Адаптивний карантин у Бердичеві продовжено до 31 жовтня

01 вер. 2020 Світлана Семчук

Перше вересня у Бердичеві увінчалося не лише початком нового навчального року, адже діти сьогодні пішли до школи після тривалої перерви дистанційного навчання та літніх канікул. Зранку в міській раді також відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглянули кілька важливих питань, серед яких і продовження адаптивного карантину та ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у місті.

Зі святом знань усіх присутніх привітав міський голова, вручив квіти начальниці управління освіти і науки Світлані Басюк, назвавши її «головною вчителькою Бердичева». Далі досить оперативно було розглянуто порядок денний засідання. Найперше виступив заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук з питання про продовження адаптивного карантину відповідно до Постанови, прийнятої Кабміном.

Отож, адаптивний карантин у Бердичеві, як на території всієї України, продовжено до 31 жовтня. В проекті рішення Бердичівської міської ради вказано, що забороняється на період карантину:

- проведення дискотек;

- робота розважальних закладів (нічних клубів);

- діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);

- робота суб’єктів господарювання після 24-ої до 7-ої години з наданням послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

Бердичівське управління Держпродспоживслужби у Житомирській області та Бердичівський ВП ГУНП в Житомирській області продовжуватимуть державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов Головного державного санітарного лікаря України. Відділ охорони здоров’я виконкому Бердичівської міської ради продовжить здійснювати моніторинг епідемічної ситуації в місті відповідно до критеріїв, визначених законодавчими актами України.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.