Сільську школу на Бердичівщині закрили на карантин — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Сільську школу на Бердичівщині закрили на карантин

Хоча керівництво відділу освіти Семенівської ОТГ не вживає таких термінів, а просто каже, що учні Хажинської школи перейшли на дистанційне навчання. Це сталось внаслідок того, що у техпрацівниці школи лабораторно підтвердили наявність вірусу COVID-19.


Останніми днями на Бердичівщині почастішали чутки про виявлення осередків заражень на різних підприємствах та установах як міста, так і району. Офіційна інформація при цьому обмежується лише констатацією кількості підтверджених випадків, статтю захворілих та їх віком. А де живуть, працюють чи лікуються ці люди, залишається невідомим. Внаслідок цього здорові люди продовжують контактувати з хворими та наражають себе на небезпеку.


У лабораторному центру відмовились надавати інформацію про ті будівлі, чи місця, в яких проводилась останнім часом дезінфекція, і тим більше про ті місця, де така процедура планується.


Тому й доводиться розпитувати про осередки хвороби та дії по їх дезінфекції окремо в керівників закладів для підтвердження чи спростування чуток.


Зокрема, незважаючи на чутки, що в окремих школах міста окремі класи перейшли на дистанційне навчання, начальник управління освіти і науки Світлана Басюк запевнила, що станом на сьогодні до таких заходів не вдавались. Так, є учні, у яких захворіли батьки, які знаходяться на самоізоляції та опановують шкільну програму дистанційно. А дитсадок №22, який було закрито раніше, з понеділка вже відновить свою роботу.


В Райгородку проводилась дезінфекція приміщень сільського клубу та бібліотеки, в інших селах - зупинок та інших місць скупчення людей. І кожна така процедура лише додає пліток та домислів, які поширюються у селах та місті швидше, ніж пости у Фейсбуці.

Shkola1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.