Вівторок, 30 Трв

Справу поліцейського, який торгував наркотиками, розпочали слухати в Бердичівському суді

Рівно рік тому в інформаційному просторі нашого краю пролунала новина про те, що слідчі Державного бюро розслідувань затримали у Бердичеві начальника сектору по боротьбі з наркотиками на тому, що він же ці наркотики і продавав.

Згодом стало відомим ім’я затриманого, міру запобіжного заходу якому обирав Хмельницький суд.

З того часу тривало слідство, і перше судове засідання мало відбутись у Бердичівському суді 7 вересня цього року. Але тоді засідання не відбулось. І вперше в суді обвинувачуваний Дмитро Шатохін з’явився лише 21 вересня, коли було знову призначене попереднє слухання справи.


Як виявилось, він знаходиться не в СІЗО, а вдома, бо якийсь з судів прийняв рішення про встановлення застави, як міри запобіжного заходу.


У призначену одинадцяту годину судове засідання не розпочалось, бо суддя довго розглядав якусь попередню справу, тож обвинувачуваний та його адвокат (колишній головний прокурор Бердичева Ігор Попов) люб’язно спілкувались в коридорі суду з симпатичною білявкою.


Спочатку я подумав, що це друга адвокатеса чи родичка обвинувачуваного, чи якась добра знайома, а виявилось, що це прокурор, яка виступає у суді в ролі сторони обвинувачення.


І лише о дванадцятій годині розпочалось судове засідання, яке тривало лише кілька хвилин. Суддя опитав всі сторони, чи довіряють вони суду, чи є якісь клопотання, чи буде хтось заявляти додаткових свідків, крім тих, які вже є в реєстрі та ще кілька процедурних питань. Шатохін додав ще одного свідка, який, як і більшість інших, є працівником поліції.


Засідання по суті справи суддя Яковлєв запропонував призначити на 9.00 26 листопада. Прокурорка просила призначити його хоча б на 10 годину, бо їй треба добиратись з Житомира. На що суддя відповів: «Не повірите, я десять років щоранку добираюсь з Житомира». Справи у нього розписані вже до 21 лютого наступного року, і на 10.00 можна справу призначати лише на 14 грудня. Тому сторони погодились на 26 листопада, хоча перед цим пройде ще технічне засідання 2 вересня о 12.30, бо закон вимагає, щоб після попереднього слухання наступне було призначене протягом 10 днів.


Напевно, сторони погодились би і на початок реальних слухань і в лютому, адже тепер ніхто нікуди не поспішає, ніхто ніде не сидить, а справи подібного роду можуть слухатись роками та навіть десятиліттями...


pol1


pol2


pol3


pol4

 Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.