Бердичівській лікарні виділили кошти на кисень — РІО Бердичів

Вівторок, 22 Червня

Бердичівській лікарні виділили кошти на кисень

На останній позачерговій сесії депутатів VII скликання було проголосовано за ряд важливих рішень, котрі стосуються нинішньої ситуації із захворюваністю на COVID-19. Вона, нагадаємо, останнім часом доволі невтішна не лише у нашому місті, а й в інших містах Житомирщини, через що область нині знаходиться у червоній зоні.

Минулого тижня директор КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова на засіданні виконавчого комітету повідомляла про 100-відсоткову заповненість ліжок хворими на коронавірус та тими, у яких підозра на дану інфекцію. Тоді ж, як і кілька минулих засідань, обговорювалося питання достатності кисню для пацієнтів, кількості наявних кріоциліндрів у медичному закладі, запасу ліків для лікування ковідних хворих тощо.

Цього разу начальник фінансового управління Олена Геденач повідомила, що для міського бюджету виділена субвенція з державного бюджету на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам із COVID-19, у сумі 1 млн. 295 тис. 769 грн. Ці кошти розподілені: 602 тис. 480 грн. спрямовано на видатки загального фонду і 693 тис. 289 грн. – на придбання генератора кисню та трьох кисневих концентраторів.

Крім того, відділ охорони здоров’я звернувся з проханням виділити для міської лікарні кошти у сумі 49 тис. грн. для придбання кисневих балонів для пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Ці кошти будуть виділені за рахунок зменшення резервного фонду. Є також звернення начальника відділу охорони здоров’я з проханням перерозподілити кошти за рахунок кошторисних призначень, які є у даному відділі: для придбання пільгових медикаментів – 80 тис. грн. та медикаментів для дітей з інвалідністю – 60 тис. грн.

З міського бюджету виділили кошти КП «Комбінат комунальних підприємств» на здійснення заходів щодо запобігання розповсюдження хвороби COVID-19 – 70 тис. грн. Також була надана фінансова допомога військовим частинам А3091 – 400 тис. грн., А2772 – 200 тис. грн., А1182 – 50 тис. грн., А2927 – 70 тис. грн. та Бердичівському об’єднаному військовому комісаріату – 173 тис. 256 грн. на виконання програми шефської допомоги підрозділам Збройних сил України.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.