Вівторок, 24 Трв

«Був шок: що я тут маю робити з цими проводами, але очі бояться - руки роблять» - відверте інтерв’ю з працівницею «Кромберг енд Шуберт»

19 лист. 2020

Відверте інтерв’ю з працівницею «Кромберг енд Шуберт»

Мене звати Панасюк Анна, я з міста Бердичева. Працюю на заводі «Кромберг енд Шуберт» 3 роки, з листопада місяця 2017 року.

В чому полягає ваша робота?

Моя робота полягає в тому, що я шпрінгером працюю на розкладці. Допомагаю дівчатам розкладати робочі місця. Заміняю людей на лінії, дістаю контакти, міняю проводи.

Чи подобається вам ваша робота і чи не складно працювати?

Подобається колектив, спілкування з людьми… Мені подобається сам процес роботи, сама робота. Спочатку було, звісно, такий якийсь шок. Що я тут маю робити з цими проводами, вони так висять страшно? Але з часом все стало зрозуміло. Зараз приходить навчання до нас на лінію і я бачу їхні здивовані очі, і думаю, що ми були точно такі ж самі.

Що стало вирішальним у рішенні працювати на заводі «Кромберг енд Шуберт»?

Я мама трьох дітей, треба заробляти, дітей ставити на ноги. Це було вище того, що не можу… Думала: зможу, зроблю, треба.

Заробітна плата на підприємстві вас влаштовує?

Найбільше в мене було за період - це 18 тисяч гривень. Є ще плюси в тому, що наприкінці року, принаймні так було два роки поспіль, що виплачувалась 13-та заробітна плата. Це теж не мало до бюджету сім’ї. Та і зараз, навіть в період карантину, коли ми сиділи вдома, не на кожному підприємстві платять навіть той самий мінімум.

Ви проживаєте у місті Бердичеві. Як добираєтеся до Житомира щодня?

Добираємося ми підвозом. Безкоштовний підвіз є. Бо навіть в себе в місті їздити з одного кінця в інший на роботу – це теж час і витрати. Мені подобається те, що час я фактично не втрачаю. Тому, що 12, а то й 16 годин в Бердичеві за мінімальну заробітну плату, то в Житомирі 12 годин з дорогою. Я ще й можу відпочити по дорозі до Житомира і назад додому.

Чи є ще якісь бонуси та плюси роботи на «Кромберг енд Шуберт»?

Обіди є, знижка на них, не треба нести за собою лоточок і думати, що їсти. Кава, за бажанням. Хочеш каву, хочеш цукерку додому дітям. Є право вибору і це теж має дуже велике значення.

Кажуть, що на заводі сувора дисципліна, це правда?

Дисципліна тут є, але вона має бути. Тому що наші люди не пристосовані тримати себе в дисципліні. А якщо не буде дисципліни – не буде результату.

Що можете порадити людям, які вперше приходять на завод на роботу?

Перш за все треба мати бажання. Не боятися того, що перед тобою. Тому що очі бояться, а руки роблять. Якщо буде бажання, то буде все. Треба трішки розуміти, що гроші не даються просто тому, що ти прийшов. Їх треба заробити.

Дізнатися більше про роботу на "Кромберг енд Шуберт" та працевлаштуватися можна за адресою: м.Бердичів вул. Вінницька,8а ТД "Будинок Торгівлі" тел.:(093) 531 43 63; (098) 542 06 92

Відверте інтерв’ю з працівницею «Кромберг енд Шуберт»

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.