У високосний рік в Бердичеві зіграли на 30% весіль менше — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

У високосний рік в Бердичеві зіграли на 30% весіль менше

Такі цифри називались сьогодні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради у доповіді начальника відділу економіки та інвестицій Людмили Бедрань, присвячені підсумкам виконання програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2020 року

 

 


«Станом на 01 вересня 2020 року чисельність наявного населення міста Бердичева становила 74449 осіб. За січень-серпень 2020 року населення міста зменшилось на 390 осіб. Зменшення відбулося за рахунок природного скорочення населення та міграційних процесів.

 


За даними Бердичівського міськрайонного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області за 9 місяців 2020 року зареєстровано 352 шлюби, що на 149 шлюбів або 30 % менше ніж аналогічного періоду минулого року.


У звітному періоді кількість розлучень становить 296, що на 98 розлучень або на 50% більше відповідного періоду минулого року.


В пологовому відділенні центральної міської лікарні за 9 місяців народилося 544 дітей, з них 285 хлопчиків та 259 дівчаток.»

vesyllya 1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.