Четвер, 19 Трв

Як у Бердичеві відзначатимуть Міжнародний день осіб з інвалідністю

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у понеділок, 23 листопада, було розглянуто та проголосовано за проект рішення про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Доповідала з даного питання заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олеся Харитонова.


За словами виступаючої, якщо буде можливість, адже нині загострена ситуація з коронавірусною хворобою у всіх містах не лише області, а й країни, провести традиційний концерт. Чи вдасться його організувати, стане відомо наступного тижня.


Крім того, одними із пунктів проекту рішення були утворення комітету з підготовки відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю та затвердження плану заходів. Проте основне питання – підтримка таких людей продуктовими наборами, до яких входять найбільш необхідні продукти харчування, вручення грамот тим, хто допомагає особам з інвалідністю, та надання матеріальної допомоги.


За словами Олесі Харитонової, цьогоріч загальна кількість продуктових наборів для такої категорії бердичівлян становить 1425.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.