На 1 робоче місце цьогоріч претендувало 7 безробітних бердичівлян — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

На 1 робоче місце цьогоріч претендувало 7 безробітних бердичівлян

Це стало відомо із виступу на засіданні виконавчого комітету начальника відділу економіки та інвестицій Людмили Бедрань.

У ході доповіді «Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку за 9 місяців 2020 року» звучали інформаційні та цифрові дані про роботу кожної галузі у місті з січня по жовтень.


За словами Людмили Бедрань, послугами Бердичівського міського центру зайнятості, з яким співпрацювали 424 роботодавці, протягом звітного періоду скористалися 3544 безробітних осіб. Це на 47% більше ніж у відповідному періоді минулого року. Роботодавці заявили про 2689 вакансій, а це, у свою чергу, на 18% менше минулорічного показника.


Працевлаштовано 6 безробітних на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та відшкодовано роботодавцям 46,1 тисяч гривень ЄСВ.
Загалом за вказаний період було працевлаштовано 1409 осіб, в тому числі 649 осіб, які мали статус безробітного. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 5895,87 гривень. Крім того, 296 безробітних проходили професійне навчання, 75 з них - безпосередньо на виробництві.


Протягом 9 місяців 2020 року на обліку, як безробітні перебували 167 осіб з числа демобілізованих учасників АТО. Працевлаштовано 23 особи і 4 особи проходили професійне навчання. Продовжують перебувати на обліку станом на 01 жовтня 2020 року 75 осіб, отримують допомогу 64 особи. Середній розмір призначеної допомоги по безробіттю складає 6244 грн.


Станом на 1 жовтня 2020 року на одне вільне робоче місце претендувало 7 безробітних. Також, центр зайнятості продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та роботодавців, зокрема у вигляді семінарів, тренінгів, консультацій, міні-ярмарок вакансій тощо.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.