Бердичівлянин оновив фасад і поплатився штрафом — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Бердичівлянин оновив фасад і поплатився штрафом

В шоці був і сам порушник, прийшовши на засідання адміністративної комісії, що проходило сьогодні у міській раді. Хлопець і не думав, що порушення ним правил благоустрою комісія буде розглядати, обговорювати і виносити у формі голосування так званий «вердикт», а думав, що просто заплатить згідно з протоколом штраф. Але розгляд цього протоколу пройшов навіть гумористично, адже бердичівлянин не здіймав галас, не сперечався, а навіть жартував.

А трапилося порушення не у нашому місті, а в столиці. КП «Київблагоустрій» 6 листопада склав протокол на бердичівлянина за зміну зовнішнього вигляду фасаду будівлі без відповідних дозвільної документації та контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою, виданої Департаментом міського благоустрою. Цим було порушено правила благоустрою міста Києва і ст. 152 КУпАП. Дана стаття передбачає накладання штрафу на посадову особу, адже хлопець є виконробом, у розмірі 850-1700 гривень.
Сам порушник розповів, що він там працював на підробітку – ремонтні роботи – і друг попросив взяти на себе це порушення і цей протокол, а він вже штраф заплатить, скільки потрібно. Бердичівлянин не думав, що так все серйозно, підписав протокол, а вийшло он воно як, поїхав ремонт в Києві зробити називається.
Всі, звісно ж, гуртом посміялися, але згідно з порушеною статтею попередження немає, є лише штраф. Враховуючи те, що порушник розкаюється і з протоколом погодився, спільним рішенням члени адміністративної комісії призначили мінімальну суму штрафу – 850 гривень.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.