Як обрати бритву — секрети доглянутої бороди — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Як обрати бритву — секрети доглянутої бороди

26 лист. 2020 Власкор

Мода на «рослинність» на обличчі захопила всі континенти! Охайну бороду носять чоловіки та хлопці і в Україні. Така тенденція спричинила стрімкий розвиток окремої галузі індустрії краси та догляду — у великих містах та невеличких містечках відкрилося чимало барбер-шопів. Але не завжди є час та кошти відвідати цей заклад та надати обличчю максимально охайного вигляду. Якщо ви вирішили стати господарем красивої, стильної та охайної бороди, доведеться придбати гарну бритву та навчитися користуватися усіма її перевагами. Обрати оптимальну модель, замовити її та не переплатити можна в інтернет-магазині «АШАН» за посиланням auchan.ua/britvy/.

У чому переваги?

Головне завдання цього помічника — сприяти тому, щоби за мінімальних зусиль вуса та борода були у повному порядку. Хтось скаже, що те саме можна зробити за допомогою звичайної бритви-станка. Добре, але врахуйте такі переваги електричної бритви:

 • Не потребує додатків у вигляді засобу для гоління (гелю, пінки) та води.
 • Менш травматична.
 • Зручна у використанні під час відрядження та відпустки.
 • Компактна.
 • Служить роками, не потребує заміни через короткий проміжок часу.
 • Дозволяє без зусиль зробити бороду та вуса охайними, результат — не гірше, ніж після візиту до досвідченого барбера.

електробритва

На чому базувати вибір електробритви

За типами є два види бритв, що функціонують від електромережі: роторні та сіткові. Перші працюють за рахунок обертання лез, які ще називають головками. У сіткових моделях є сіточка, яка захищає шкіру обличчя від ураження гострими лезами, що приховані за нею. 

Роторна електробритва зрізає більше волосся, ніж сіткова, яка залишає 1–2 мм незрізаної щетини. Але якщо використовувати сіткову бритву із функцією вологого гоління, результат буде набагато кращим. Тому власникам чутливої шкіри варто звертати увагу як на роторні, так і на сіткові електробритви з функцією вологого гоління. Так за допомогою гелю щетина буде пом'якшуватися, і бритва не вражатиме чутливу шкіру.

Величезною перевагою для чоловіків, які люблять надавати цікавої форми бороді та вусам, є функція тримера в електробритві. Деякі моделі мають також змінні насадки та можливість придбати додаткові аксесуари. Зручно, коли електробритва має такі можливості:

 • Функція самоочищення.
 • Бездротове використання (за рахунок акумулятора).
 • Наявність двох лез — це прискорює гоління та поліпшує загальний результат догляду за обличчям.
 • Наявність електронного екрану, який показує рівень заряду та іншу інформацію про електробритву. 

Можливо, хтось оцінить регулювання швидкості руху головок і технологію пристосування під напругу в електромережі (зручно у мандрівках до інших країн, де напруга у мережі може відрізнятися від звичної). Електробритва — це гарний подарунок для чоловіка, незалежно від того, носить він вуса чи голиться начисто. Перевагою буде зручний футляр та аксесуари для чищення прибору після використання.

Відео


 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.