На свята з Бердичева пустили нові потяги в Карпати — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

На свята з Бердичева пустили нові потяги в Карпати

Ну, не зовсім з Бердичева, а з Києва, але із зупинкою в Бердичеві, і не зовсім нові, адже раніше (до карантину), такі поїзди вже були в розкладі, а тепер лише відновили свої маршрути.

 


Отже, з 13 грудня відновив свій рух потяг № 13 Київ-Солотвино через Львів та Ужгород. Тому бердичівляни, які часто прямують до цих міст можуть тепер скористатись саме ним, на додачу до потягу № 29, який курсував до Ужгороду постійно цілий рік.

 


Ціни на квитки в Бердичева до столиці Закарпаття в плацкартних вагонах становлять приблизно 200 гривень, в купейних – 550 гривень, в спальних – 2000 гривень. На цих же потягах можна дістатись і до деяких лижних курортів центральних та північних Карпат.


Але, на жаль, не відновлено нині рух потягу Миколаїв-Рахів, яким можна було б дістатись з Бердичева без пересадок до знаменитого Буковелю чи інших курортів південної частини Українських Карпат.


Чи вплинуть нові потяги на завантаження квиткових кас бердичівського вокзалу сказати важко, адже сьогодні більшість мандрівників купують квитки в інтернеті.


З послабленням карантинних заходів ( або ж з настанням морозів), нарешті відкрили для відвідувачів зал очікування, які можуть там погрітись та почекати свою електричку.


Вокзал вже зробив перший крок до надання більш ширшого спектру послуг – вивісив оголошення про прийом комерційних оголошень для їх озвучення через гучномовці, але навряд чи ця послуга користується попитом, адже слухати фактично нікому.


Потрібно іти далі. Ось у виконкомі планують повісити на вокзалі меморіальну дошку про 100-річчя від зустрічі тут польського очільника Пілсудського з керівником УНР Симоном Петлюрою. Можна і ще розвивати цей меморіально-музейний напрямок.


Наприклад, є пропозиції бердичівлянина В’ячеслава Петельського про встановленя на привокзальній площі пам’ятника «Чемоданчику» з легендарної пісні, або ж відкриття у приміщенні колишнього буфету ретро-кафе.


А тоді вже й не далеко до влаштування в залі очікування концертів симфонічної чи рок-музики, потрібно лише почати.

potyag4

potyag5

potyag6

potyag7

potyag8

potyag9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.