П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Дільничні офіцери Бердичівського відділу поліції звітували перед громадами

17 груд. 2020 Бердичівський відділ поліції ГУНП Житомирської області

Днями дільничні офіцери, які обслуговують Гришківецьку, Райгородецьку, Швайківецьку та Семенівську ОТГ доповіли про криміногенну обстановку та вжиті заходи щодо розкриття та недопущення вчинення злочинів та правопорушень на поліцейських дільницях.

Також правоохоронці прозвітували про проведену профілактичну роботу із раніше судимими особами та особами, які схильні до вчинення злочинів та правопорушень з метою їх попередження.


Під час звітів, поліцейські приділяли особливу увагу питанню вчиненню шахрайства та профілактиці домашнього насильства на територіях обслуговування і вручили присутнім пам’ятки «Протидія домашньому насильству» та листівки «Як не стати жертвою шахраїв» для подальшого поширення серед населення, а також про дотримання правил щодо карантину людей та попередження осіб, які потенційно підпадають під групу «ризику», щодо захворювання короновірусом COVID-19.


Офіцери поліції обговорили з громадським активом сільських та селищної ради план роботи на наступний рік та подальші спільні заходи по забезпеченню правопорядку на території обслуговування. З метою більшого наближення до населення шерифи запропонували застосувати у щоденній роботі принцип «Community Policing», який побудований на постійній комунікації з населенням.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.