Окремі родини Швайківської ОТГ отримали допомогу з Канади — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Окремі родини Швайківської ОТГ отримали допомогу з Канади

06 січ. 2021 З сайту Швайківської громади

Спеціалістами соціальних служб Швайківської ОТГ було здійснено об’їзд сімей, які опинилися в кризовій ситуації. Особливу увагу цього разу приділили сім’ям, у яких діти повернулися з інтернатних закладів.

Через пандемію коронавірусу були введені додаткові карантинні обмеження і дітей вимушено повернули у родини, вони опинилися в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Для цих сімей було передано гуманітарну допомогу від української діаспори Канади. Це продуктові і гігієнічні набори.

За сприяння уповноваженого Президента України Миколи Кулеби Житомирська область отримала благодійний вантаж, який вже передано у громади і райони Житомирщини.

Українці у Канаді передали вітання своїм землякам і листівку з побажанням: «Щиро сподіваємось, що ваша сім’я здорова та в безпеці. Цей кошик – наша підтримка для вас та ваших дітей. Нехай цей непростий час стане нагодою відновити та укріпити стосунки зі своїми дітьми. Щоб кожна дитина виховувалася в турботливій сім’ї.  Найкращий спосіб захиститися від корона вірусу – це дотримуватися правил особистої гігієни, слідкувати за самопочуттям та піклуватися про своїх близьких» - йдеться у листі.

kanada2

kanada1

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.