Середа, 29 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Ще одного солдата РСЧА було знайдено у Бердичівському районі

11 січ. 2021 Власкор

Про це повідомляє Історико-патріотичне об'єднання «Пошук» на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

"10 січня група продовжила працювати в Бердичівському районі. В другій половині дня вдалося знайти солдата РСЧА, який загинув в липні 1941 року.


Воїн знаходився на глибині 1 метр у суцільному чорноземі. Рештки були у сидячому положенні. В касці був отвір від кулі, а в самих рештках була знайдена куля 9 мм, це свідчить про те що солдата добили...


На голові солдата була вдягнута каска СШ-39, під якою частково зберіглося волосся... в ногах лежав протигазний бак без маски, на поясі були підсумки зр. 1891 року, поряд лежала чорнильна ручка, монетки та ладанка зр. 1925 року.
Продовжуємо працювати.


Звертаємося до всіх хто займається пошуком монет/металу:
Якщо Ви натрапили на рештки солдата — не потрібно самостійно їх розкопувати. Своєю цікавістю Ви можете вбити їх другий раз пошкодивши документи чи пропустивши медальйон. Якщо Ви на території Житомирської області натрапили на рештки солдата, то повідомляйте про це нашу організацію. Ми спільними зусиллями влаштуємо підйом солдата та належним чином організуємо його подальше перепоховання".

rscha soldat2

rscha soldat3

rscha soldat4

rscha soldat5

rscha soldat6

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.